Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Pavel Dufek a Petr Šálek ve Voršilce

4. října 2012, 19.20 | Grafik Pavel Dufek a fotograf Petr Šálek mají v říjnu společnou výstavu ve Voršilce. Jedná se o popartové „ilustrofotky“ na téma Železniční most.

 

 

 

PechaKucha Night Ostrava

3. října 2012, 22.58 | Už podeváté představí Ostravě projekt PechaKucha Night to nejlepší ze současné scény. Design, architektura, fotografie či móda, na „peča kuča“ se rozdíly mezi obory i generacemi stírají, což dokazují plné sály takových míst jako je kino Vesmír, Důl Michal nebo Nová radnice. A v sobotu 13. října zaplní PechaKucha Night prostor ještě neobvyklejší – evangelický Kristův kostel.

 

 

 

FOMEI TOP 2012

3. října 2012, 09.36 | Tradiční FOMEI TOP se koná 4. a 5. října 2012 v Hradci Králové v prostorách společnosti FOMEI. Jako vždy, ani letošní ročník této pravidelně konané akce není jen výstavou nových a zajímavých produktů z portfolia FOMEI a možností si je prohlédnout zblízka, vzít do rukou a vyzkoušet, ale také příležitostí k setkávání lidí, kteří mají společné zájmy, zdrojem informací a také inspirací.

 

 

 

Myslbek: Art for Life - DREAM 2013

29. září 2012, 23.13 | Od 19. října do 8. listopadu 2012 můžete v prostorách pražské Nákupní galerie Myslbek navštívit výstavu fotografií občanského sdružení Art for Life, které se už pátým rokem věnuje prevenci HIV/AIDS. Do kalendáře DREAM 2013, který poté vyjde v limitované edici, se zapojily i významné české a slovenské osobnosti.

 

 

 

BRAVOS: nejnovější španělský design

29. září 2012, 22.52 | Institut Cervantes vás srdečně zve na mimořádnou výstavu věnovanou nejnovějšímu španělskému designu a nazvanou BRAVOS. Navštívit ji můžete v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze od 4. října do 25. listopadu 2012. Přednáška kurátora Juli Capella a komentovaná prohlídka se uskuteční 4. října od 17 hodin.

 

 

 

"Romano barvaľipen – Romské bohatství"

27. září 2012, 13.42 | Pod tímto názvem se v říjnu 2012 uskuteční výstava fotografií v Hradci Králové v Novém Adalbertinu. Její vernisáž s doprovodným programem se bude konat 1. října. Autorem fotografií je Václav Krejčí. Realizaci výstavy umožnil finanční příspěvek Ministerstva kultury ČR a Statutárního města Hradec Králové. Výstavu organizuje Občanské sdružení Salinger, Komunitní středisko Amaro Phurd-Okružní.

 

 

 

Výstava Doteky Patagonie 2012

27. září 2012, 12.32 | Putování autorské výstavy Otto Jirky Doteky Patagonie pokračuje. Po slovenském Ružomberoku, Galerii Hvězda v Mariánských Lázních, BéFOTO v Praze a Smart gallery – Sněžka ve Špindlerově Mlýně to je v říjnu DIANA – Galerie Mouka Tišnov a následovat budou další místa. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

 

 

 

Otevření nové galerie Polagraph

7. září 2012, 09.28 | Galerie Polagraph vznikla díky spolupráci projektů PolaroidLove, Paragraph a my dear deer a nachází se v ulici Husinecká 14 na pražském Žižkově. Jedná se o malou fotografickou galerii spojenou s obchodem s produkty tří spolupracujících značek. Na místě tudíž bude možno zakoupit fototechniku Polaroid, Impossible Project, Fujifilm nebo my dear deer, ale také ručně vyráběné diáře, bloky, fotoalba a další papírové zboží od Paragraph.

 

 

 

IFA 2012: Samsung GALAXY Note II a další nové produkty

2. září 2012, 18.15 | Zatímco v březnu byl v rámci Samsung Mobile Unpacked 2012 v Earls Court Exhibition Centre slavnostně představen chytrý multifunkční mobilní telefon GALAXY S III s intuitivním ovládáním, 29. srpna, tedy dva dny před zahájením veletrhu IFA 2012, se v berlínském Tempodromu uskutečnil obdobný program „Mobile Unpacked 2012“, na kterém byl spolu s dalšími produkty velkolepě představen nový Samsung GALAXY Note II.

 

 

 

Letní výstavy fotografii na jihu Čech

31. července 2012, 10.49 | Během srpna můžete v Českých Budějovicích navštívit dvě zajímavé fotografické výstavy, a to v budově jihočeského krajského úřadu. Výstavy fotografií vznikly za přispění Města Chýnov a Jihočeského kraje a uspořádalo je Muzeum fotografie Šechtl a Voseček.

 

 

 

Strana výpisu

... 41 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: