Sony World Photography Awards 2012 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Sony World Photography Awards 2012

sony_photo_award_100px

28. listopadu 2011, 15.00 | Organizátoři této nejrozsáhlejší fotografické soutěže na světě oznamují, že uzávěrka přihlášek pro rok 2012 je 4. ledna 2012 a že převážná většina vítězů převezme své ceny na slavnostním večeru v Londýně koncem dubna 2012.

Soutěž má dvě základní části, profesionální, která oslovuje přední světové fotografy i pokročilé amatérské tvůrce, a otevřenou, a to pro každého, kdo se zajímá o fotografování. Obě soutěže byly pro ročník 2012 rozšířeny o nové kategorie. Do profesionální soutěže přibyla kategorie "Příroda a život v přírodě" a otevřenou soutěž posílily dokonce tři nové kategorie: "Zvýrazněný obraz", "Setina sekundy" a "Tlumené světlo".

Pro mladé fotografy do dvaceti let byla zavedena nová soutěž Youth, zatímco stávající soutěž Student Focus bude pokračovat ve svém zaměření na nastupující generaci fotografů – profesionálů. Soutěž o filmové/video ceny byla pro nadcházející ročník rozšířena na šest kategorií, a to díky velkém úspěchu v roce 2011, kdy odborná porota udělila cenu pro film/video poprvé.Soutěžní příspěvky i vítězné fotografie budou pod názvem Sony World Photography Awards Winners' Showcase vystaveny v dubnu a květnu 2012 v Somerset House v Londýně v rámci Festivalu World Photography 2012. Ještě jednou tedy připomínáme, že uzávěrka přihlášek do soutěže pro rok 2012 je 4. ledna 2012 a převážná většina vítězů převezme své ceny na slavnostním večeru v Londýně koncem dubna 2012. Úplný výčet kategorií a veškeré podrobné informace najdete na webu Sony World Photography Awards.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » FotoReport  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Výstavy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Že by konečně domluva zabrala?

Autor: Čtenář Muž

Založeno: 28.11.2011, 17:34
Odpovědí: 2

V pátek nevyšel článek žádný a dnes vyšly rovnou čtyři! Zdá se, že si vydavatel zavolal šéfredaktora na kobereček a pořádně mu vyčinil za jeho chabé výkony :) Snad už se to tady začne konečně lepšit a dosavadní hrůza bude zapomenuta...

Odpovědět na příspěvek

RE: Že by konečně domluva zabrala?

Autor: mk Muž

Založeno: 29.11.2011, 09:22

Já bych se předčasně neradoval :)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: Že by konečně domluva zabrala?

Autor: Čtenář Muž

Založeno: 29.11.2011, 20:40

Aha, vidím, že dneska v úterý pro změnu nevyšel žádný článek. Takže beru zpět. Redaktor na to kašle evidentně dál. :( Úpadek serveru se nikdo nesnaží zastavit a to je smutné!

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: