Výsledky soutěže o nejlepší černobílý akt - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Výsledky soutěže o nejlepší černobílý akt

Soutez akt

31. května 2005, 00.00 | Přinášíme vám kompletní výsledky fotografické soutěže o nejlepší černobílý akt, která probíhala na našem serveru poslední 3 měsíce. Zároveň bychom vás rádi co nejsrdečněji pozvali na vernisáž dvanácti nejlepších prací do Rock Café.

Institut digitální fotografie se spolupráci se servery Digineff.cz, Grafika.cz a Fotografovani.cz vyhlásil počátkem února fotografickou soutěž na téma černobílý akt. Nominace fotografií probíhaly prostřednictvím galerií jednotlivých serverů do 28.3.2005 a následně do konce dubna pak probíhalo veřejné hodnocení. Do soutěže bylo nakonec přihlášeno celkem 91 snímků, kterým bylo uděleno přes 1 200 známek. Všechny přihlášené snímky ve výsledném pořadí můžete najít na této adrese.

A nyní již k výsledkům. Odborná porota stejně jako hlasující uživatelé galerií vybrala jako nejlepší práci Studie od Jany Jurčové. Snímek byl pořízen fotoaparátem Olympus Camedia C4000Z a získal celkem 843 bodů. Druhé místo obsadil snímek Jaroslava Hory s názvem V ráji, který získal celkem 542 bodů a byl rovněž pořízen Olympusem, tentokrát však C-8080WZ. Vítězka za si za svou práci odnese první cenu, kterou je mobilní telefon Philips 755. Druhý v pořadí pak certifikát na bezplatné absolvování kurzů IDIFu v hodnotě 5 000,- Kč.

Celkem dvanáct velkoformátových zvětšenin od šesti nejlépe umístěných autorů z této soutěže bude od 6.6.2005 vystaveno v Rock Café na Národní 21 v Praze 1. Veřejná vernisáž výstavy proběhne 6.6.2005 od 18 hodin a všichni jste srdečně zváni. Pokud se vám nepodaří vernisáž stihnout nebo preferujete klid, snímky budou vystaveny až do konce června. A pokud je snad pro vás Praha z ruky, nabízíme vám prezentovaný tucet snímků alespoň v podobě náhledů.


Jana Jurčová / Studie


Jaroslav Hora / V ráji


Libor Folvarčný - Ležící kráska


Libor Folvarčný - Údolí plodnosti


František Deak - Lenka I.


Zdeněk Malý - Kytaristka


Vít Stoklasa - Záda


Miloš Vatrt - Úkryt


František Deak - Akt X


Libor Folvarčný - Milenci ii


Tomáš Rücker - ...Klid před bouří...


Tomáš Rücker - ...Y...

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoReport  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Výstavy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: