HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze

HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw

hplaserouka07_11_100px

19. července 2011, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard nově nabízí nejmenší model multifunkčního zařízení s barevnou laserovou tiskárnou – má rozměry 441 × 421 × 338 mm (šířka, hloubka, výška). Kromě tisku umožňuje černobílé i barevné kopírování a skenování. Je primárně určen pro malé a středně velké firmy, kterým nabízí vyšší efektivitu a produktivitu tisku díky úspoře času a nákladů.

Model HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw je vybaven praktickými funkcemi, například HP Auto-Off, Instant-on Technology, HP ePrint a samozřejmě bezdrátovým (802.11b/g/n) i ethernetovým připojením – síťovým rozhraním Fast Ethernet 10/100Base-TX a také vysokorychlostním portem USB 2.0. Víceúčelové zařízení má díky softwaru HP Smart Install snadnou a rychlou instalaci.Zabudovaná tiskárna HP ImageREt 2400 a kazety s tonery HP ColorSphere umožňují kvalitní tisk detailů včetně písma a stálé barvy, ale také levný tisk černobílého textu – za stejnou cenu za stránku jako u černobílých tiskáren HP LaserJet. Tisknout je možno na široký výběr formátů papíru – od 8,9 × 12,7 cm (3,5 × 5 palců) do 21,6 × 35,6 cm (8,5 × 14 palců). Možný je tisk nejen profesionálně vyhlížejících dokumentů, ale také potisk obálek, kartonů, štítků, obrázků, grafů a prezentací. Díky přednastaveným zástupcům může být výstupní kvalita automaticky optimalizována podle rozpoznaného média.Zařízení umožňuje oboustranné identifikační průkazy snadno zkopírovat na jednu stránku a nabízí i funkci skenování přímo do počítače a e-mailu. Pomocí připojeného počítače lze snadno skenovat přímo do síťových složek nebo na jakoukoli e-mailovou adresu. K bezobslužnému kopírování a tisku vícestránkových dokumentů je možno využít 35-stránkový podavač dokumentů.Funkce HP ePrint umožňuje pohodlný tisk e-mailů, fotografií, grafů, prezentací, obchodních materiálů a dalších dokumentů, a to dokonce přímo z chytrého telefonu, notebooku nebo jiného mobilního přístroje odkudkoli na světě. Samozřejmě vyžaduje internetové připojení na tiskárnu. Seznam podporovaných typů dokumentů a obrázků najdete na webu HP.com – ePrintCenter.

Multifunkční zařízení HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw je na českém trhu v prodeji za doporučenou koncovou cenu 7 690 Kč včetně DPH.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Recenze  » Recenze - příslušenství  

 » Recenze  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: