Tisk a zpracování - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tisk a zpracování

Jak to funguje v digitálním minilabu?

23. června 2003, 00.00 | Uvažovali jste někdy nad tím, jak funguje digitální minilab? Co se děje s vašimi fotografiemi a proč se občas něco nezadaří přesně podle vašich představ? Přijďte se s námi na vlastní oči podívat jak digitální minilab funguje v praxi.

 

 

 

PMA 2003: HP začalo reálně nabízet řešení pro minilaby

11. března 2003, 00.00 | Společnost HP na veletrhu PMA 2003 oznámila první komerční instalaci svého řešení pro minilaby s označením Phogenix a zároveň v praxi předvedla funkční řešení pro centrální minilaby s technologií Indigo. Čeká nás nástup HP i v této oblasti?

 

 

 

Má přímý tisk digitálních fotografií budoucnost?

5. prosince 2002, 00.00 | Výrobci digitálních fotoaparátů a zejména výrobci stolních tiskáren se stále velmi aktivně snaží přesvědčit uživatele, aby využívali možnost přímého tisku digitálních fotografií bez použití počítače. Jaký smysl mají podobné technologie v době digitálních minilabů a rostoucí komunity PC uživatelů?

 

 

 

4800dpi: inkoustové šílenství nebo realita?

25. března 2002, 00.00 | Hned dva výrobci stolních inkoustových tiskáren se nás snaží přesvědčit, že v budoucnu se neobejdeme bez rozlišení 4.800 dpi, tedy dnes skoro nepředstavitelné přesnosti tisku. Je vůbec možné takovéto přesnosti dosáhnout? A k čemu může být dobrá?

 

 

 

Jak vytisknout 1.3 Mpix fotku na formát A4?

24. ledna 2002, 00.00 | O tom, co k tomuto odvážnému kroku budete potřebovat, jak vybrat vhodné fotografie, na co dát pozor a kdy od tohoto úmyslu raději upustit a zůstat u menších formátů, pojednává tento článek.

 

 

 

Co znamená jednotka DPI a kde se s ní můžeme setkat?

24. ledna 2002, 00.00 | Přinášíme podrobný rozbor toho, co se skrývá pod zkratkou DPI, kde se s ní můžeme setkat a jaký má význam. Udělejte si jasno v rozlišení.

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: