Tisk a zpracování - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tisk a zpracování

Což takhle dát si fotolab? Jak a za kolik!

20. října 2005, 00.00 | Patříte k lidem, kteří mají nejraději hotový snímek v papírové podobě? Pak si můžete pořídit domácí tiskárnu, nebo využít služeb některého z Fotolabů. Druhá možnost představuje stále jednoznačně levnější řešení. Nemáte s tím zkušenosti? Následující článek by vám měl pomoci, orientovat se v poskytovaných službách českých foto-sběren a zároveň ukázat jejich možnosti.

 

 

 

Možnosti digitálního tisku aneb jakou fototiskárnu zvolit?

31. srpna 2005, 00.00 | Už jste nejednou koketovali s myšlenkou, pořídit si svou vlastní, osobní tiskárnu, abyste si tak mohli vytvořit své digitální fotografie pěkně v pohodlí domova? Ale stále si nejste jisti, zda-li se vám to vyplatí a jakou cestu si vlastně zvolit? Najít odpověď by vám mohl pomoci následující článek.

 

 

 

Fade Resistance aneb blednout či neblednout?

24. srpna 2005, 00.00 | O tom, že nic nevydrží věčně, se nemá cenu přít. Zub času neúprosně nahlodává všechny a všechno – pro domácí tisk fotografií to platí dvojnásobně. V následujícím článku si nastíníme, co všechno vlastně způsobuje blednutí našich snímků a jak se tomu co nejúčinněji bránit.

 

 

 

Pro a proti - oddělené inkousty a tiskové hlavy

27. května 2005, 00.00 | Řada potenciálních uživatelů inkoustových tiskáren se rozhoduje při koupi podle prvotní investice, tiskové technologie či značky. Jak je to však s provozními náklady a případnými riziky spojenými s konstrukcí tiskového mechanismu?

 

 

 

EmbaxPrint 2005 – mezinárodní veletrh obalového a tiskařského průmyslu za dveřmi

9. května 2005, 00.00 | Ve dnech 17. až 20. května 2005 se uskuteční na brněnském výstavišti další ročník veletrhu EmbaxPrint, který letos bude zas o něco větší než v roce 2003. Na tomto veletrhu budou k vidění nejen novinky z oblasti obalového a průmyslového zboží, ale bude možné shlédnout i kompletní postup práce s digitálními daty.

 

 

 

www.mmspohledy.cz - pohlednice budoucnosti?

14. července 2004, 00.00 | Elektronická pošta si pomalu podmaňuje svět, přesto klasická pohlednice je klasická pohlednice. Nový projekt MMSpohledy.cz nabízí snadnou cestu jak z digitální fotografie či MMS zprávy klasickou pohlednici vytvořit a zajistit její pohodlné odeslání.

 

 

 

Český kiosek na digitální fotografie v praxi

7. července 2004, 00.00 | Chcete si nechat vyvolat své digitální fotografie běžnou chemickou cestou jen za pár minut, za normální cenu a mít vše pod kontrolou? Pokud ano, pak právě pro Vás je dnešní článek o samoobslužných automatech, které se objevily na dvou místech v Praze. Jak vše funguje v praxi?

 

 

 

Nebojme se velkých formátů digitálních fotografií

25. června 2004, 00.00 | Řada amatérských uživatelů digitálních fotoaparátů si marně láme hlavu nad tím, na jak velký formát lze jejich fotografie vytisknout tak, aby byly dostatečně kvalitní. Není tudíž divu, že většina českých amatérů ještě nikdy nevyzkoušela formát větší než 20 x 30 cm. A přitom to jde!

 

 

 

PictBridge tajemství zbavený

27. dubna 2004, 00.00 | Zajímá vás, co znamená ve specifikacích digitálního fotoaparátu či v našich recenzích pojem PictBridge? Slyšeli jste někdy o možnostech přímého tisku, ale nevíte, co se za nimi skrývá? Pak je pro vás určen následující článek, vysvětlující základy těchto pojmů.

 

 

 

Jak si nejlépe vyzkoušet digitální minilab?

15. října 2003, 00.00 | Digitální minilaby se rodí doslova jako houby po dešti a nabídka na trhu se začíná stávat nepřehlednou. Je velmi těžké najít levný a přitom kvalitní minilab, který si poradí právě s vašimi fotografiemi nejlépe. Proto pro vás máme speciální nabídku - test zdarma!

 

 

 

Strana výpisu

7

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: