Acer Aspire One 722 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - příslušenství

Acer Aspire One 722

acer_aspire_a1_722_100px

14. července 2011, 00.00 | Stylový multimediální notebook je lehký a výborně se hodí na cesty, zejména se šestičlánkovou baterií s kapacitou 4 400 mAh. Nabízen je ve třech elegantních barevných variantách, modré Aquamarine, černé Diamond Black a červené Burgundy Red.

Netbook Acer Aspire One 722 používá procesor AMD C-50 Fusion Accelerated Processing Unit s grafikou AMD Radeon HD 6250, podporuje nejmodernější grafické standardy, dokáže zpracovat obraz v reálném čase a zlepšuje ostrost barevných přechodů. Nabízí tudíž poměrně slušný výkon, který umožňuje pracovat s multimédii v nejvyšší kvalitě, ať už se jedná o filmy, hry, fotografie a videa. Samozřejmostí je možnost sledovat video v plném vysokém rozlišení na internetu, streamovat video až třikrát rychleji a sledovat filmy ve vysokém rozlišení.Poslouží ale také pro efektivní plnění každodenních úloh, jako je vyřizování elektronické pošty, chatování, prohlížení fotografií, úpravy dokumentů. Umožňuje používat multitasking i při práci s náročnými aplikacemi. Zvládne i opravdu náročné úkoly – mimo jiné i díky podpoře rychlé paměti DDR3.

Netbook má lesklé víko s texturou se vzorem vln na vodní hladině. Měkký matný povrch plochy pro opření dlaní ladí s barvou víka a prsty ani dlaně na něm nezanechávají otisky. Je tenký a lehký; váží 1,46 kg se šestičlánkovou a jen 1,35 kg s tříčlánkovou baterií. Má jasný displej Acer CineCrystal s délkou úhlopříčky 29,5 cm (11,6 palce) s podsvícením pomocí LED, HD rozlišením a poměrem stran 16:9. Je vybaven portem HDMI pro snadné připojení televizoru s vysokým rozlišením nebo videoprojektoru a umožňuje sledovat obsah na velké ploše v rozlišení 1 080 p.Psaní na klávesnici Acer FineTip standardní velikosti je příjemné a vícedotykové ukazovací zařízení zajišťuje snadnou navigaci i bez myši – pohybem prstů lze přetáčet dokumenty, otáčet obrázky, zvětšovat je a zmenšovat, anebo surfovat na webu.

Široká nabídka připojení zahrnuje Wi-Fi, LAN a volitelný 3G modul nebo Bluetooth pro rozšíření možností komunikace na cestách. K dispozici je i webová kamera Acer Crystal Eye a software Acer Video Conference Manager, který zlepšuje kvalitu obrazu a umožňuje okamžitě odesílat fotografie, dokumenty a sejmuté obrazovky.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: