Vylepšený AVG PC TuneUp pomůže lidem s jarním úklidem jejich počítačů i tabletů - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - software

Vylepšený AVG PC TuneUp pomůže lidem s jarním úklidem jejich počítačů i tabletů

AVG PC TuneUp

5. února 2014, 23.06 | Nejnovější bezplatná aktualizace aplikace AVG PC TuneUp rozšiřuje možnosti čistění počítače podporou nových programů a vylepšením nástroje Duplicate Finder
Společnost AVG Technologies (NYSE: AVG), poskytovatel

 

nástrojů pro internetovou a mobilní bezpečnost, soukromí a optimalizaci více než 172 milionům aktivních uživatelů, dnes oznámila velkou aktualizaci své aplikace AVG PC TuneUp pro optimalizaci výkonu a čistění pro stolní počítače, notebooky a tablety s Windows. Bezplatná aktualizace výrazně rozšiřuje funkce nástroje Duplicate Finder a přináší kompatibilitu s pěti novými programy: Malwarebytes Anti-Malware 1.75, Adobe PhotoShop CS6, Adobe Lightroom, Nero 12 a avast! Pro Antivirus.

 

 

Rozšířený Duplicate Finder

Jako odpověď na zpětnou vazbu uživatelů AVG PC TuneUp vylepšilo AVG v této verzi nástroj Duplicate Finder o nové funkce k nalezení a odstranění nepotřebných identických souborů.

K nim patří:

-    Vybrání určitých souborů: Uživatelé nyní mohou nastavit výjimku pro určité typy souborů (např. xls, doc).

-    Jednodušší rozhraní: Dialogové okno s “prohlížečem” je nyní jednodušší na použití, neboť lze přímo zvolit mezi místními a externími soubory. Navíc lze nyní okno s výsledky roztáhnout, aby si uživatelé lépe zvolili, jaký disk chtějí zkontrolovat kvůli duplicitám.

-    Složky: Nástroj Duplicate Finder nyní také kontroluje a zobrazuje duplicitní složky.

 

Kompatibilita s pěti novými programy

AVG tento měsíc přidalo pět nových oblíbených položek do seznamu více než 160 programů, které nástroj Disk Cleaner spravuje a čistí: Malwarebytes Anti-Malware 1.75, Adobe PhotoShop CS6, Adobe Lightroom, Nero 12 a Avast Pro Antivirus. K tomu patří i odstranění zbylých dat ze jmenovaných programů pro uvolnění místa na disku a zlepšení výkonu zařízení.

 

K získání bezplatné aktualizace mohou uživatelé buď spustit aplikaci a využít automatického průvodce aktualizací, nebo mohou zkontrolovat dostupnost aktualizace manuálně rozkliknutím nabídky „Nápověda a podpora“ a následným kliknutím na možnost Zkontrolovat aktualizace.

 

Další informace:

•             AVG PC TuneUp podporuje následující operační systémy: Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista a Windows XP (32 i 64bitové verze)

•             AVG PC TuneUp je k dispozici přímo u AVG nebo u autorizovaných prodejců za 799 Kč vč. DPH.

 

O AVG Technologies

Posláním AVG je zjednodušit, optimalizovat a zabezpečit zážitek na internetu, poskytnout klid mysli propojenému světu. Výkonný a snadno použitelný AVG software a služby online poskytují uživatelům kontrolu nad jejich prací na internetu. Výběrem AVG softwaru a služeb se uživatelé stávají součástí důvěryhodného globálního společenství, které těží z vlastních síťových výhod, vzájemné ochrany a podpory. AVG se rozrostla uživatelská základna na 172 milionů aktivních uživatelů k 30. září 2013 a nabízí portfolio produktů, které se zaměřuje na spotřebitele a malé obchodní trhy, včetně zabezpečení internetu, optimalizace výkonu PC, online zálohování, mobilní bezpečnost, ochrany identity a rodinného bezpečnostního softwaru.

 

 

 

 

Zdroj: www.avg.com       

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: