Corel PHOTO-PAINT X5: design, bitmapová grafika a zpracování fotografií - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Úpravy fotografií

Corel PHOTO-PAINT X5: design, bitmapová grafika a zpracování fotografií

5. března 2010, 00.00 | V druhém dílu článku o CorelDRAW Graphics Suite X5 si blíže představíme novinky v bitmapovém grafickém editoru PHOTO-PAINT, krátkou zmínku si pak zaslouží i zbývající doplňkové utility. PHOTO-PAINT X5 přináší mimo přepracované správy barev například nové efekty pro zpracování digitálních fotografií, sofistikovanou konverzi snímků do odstínů šedi, vyšší počet uměleckých kreslicích štětců a několik jiných vylepšení.

Tématické zařazení:

 » Zpracování  

 » Zpracování  » Úpravy fotografií  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

vie všetko a nič

Autor: klingo Muž

Založeno: 05.03.2010, 13:35
Odpovědí: 0

Opäť jeden nie lacný program ktorý vie všetko ale vlastne nič poriadne.Kopa zbytočností(screen capturing)ktoré nikto nevyužije ale hlavne že to program má.Ako fotografovi sú mi nanič kresliace funkcie,ak by som ich potreboval tak siahnem po špeciaizovanom programe.Niesom zrovna zastáncom všetko v jednom.Potom platíš aj za to čo nechceš.Obzvlášť ak sú free alternatívy ako Artweaver, ktorý je tomuto obzvlášť podobný,len ma nič nestojí.

Odpovědět na příspěvek

Velmi kvalitní program

Autor: Jised Muž

Založeno: 17.11.2011, 21:09
Odpovědí: 0

Myslím si, že je to velmi kvalitní a propracovaný program pro úpravu fotografií a bohatou výbavou ve všech kategoriích. Nemá ani jinou filosofii než Photoshop, pouze některé funkce se jinak jmenují a navíc práce s ním je velice snadná. Stačilo mi na to jedno odpoledne. Co je jiného: Pho: Soubor, Úpravy = PP: stejné; Pho: Obraz = PP: Obrázek a Upravit (čili Obraz rozdělen do 2 nabídek ve PP); Pho: Filtry = PP Efekty; Pho: Vrstvy = PP: Objekt; Pho: Výběr = PP: Maska (čili ve PP jsou sloučeny Výběr s Maskou v jedno); PP nemá Analýzu oproti Pho, ale má navíc Animace, Web a Nástroje. Okna a nápověda jsou u obou programů. Bohužel animace je velice odbytá, není založena na vrstvách, ale na snímcích. Velice dobrá výbava štětci je dobrá k retuši fotogtafií ale i k malování. Celý balík Corelu je velice kvalitní, na polovině ceny Pho + AI. Otázka je, zdali ta cena má skutečně tu přidanou hodnotu, rozdílu v kvalitě, funkčnosti a upotřebitelnosti.

Odpovědět na příspěvek

Vysvětlení "Cena" v mé příspěvku výše.

Autor: Jised Muž

Založeno: 20.11.2011, 07:40
Odpovědí: 0

Myslel jsem tím cenu Pho + AI, ne cenu CorelDrw.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: