Albatros Media a Computer Press: Novinky květen 2013 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Literatura

Albatros Media a Computer Press: Novinky květen 2013

23. května 2013, 11.26 | Albatros Media a Computer Press v květnu uvedly na trh dvě zajímavé novinky, knihy Fotografování pro děti od Jenni Bidner a Moodle – Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů. Společnost Albatros Media také představila harmonogram, jak se budou na portálu eReading.cz objevovat e-knihy z produkce všech nakladatelství skupiny Albatros Media.

 

Computer Press – novinky v květnu

 

Fotografování pro děti

Jak fotografovat, ukládat a zábavně upravovat vaše fotky

Jenni Bidner 

 

Publikace se zabývá digitální fotografií a je určena dětem, na které se nakladatelství přímo obrací otázkami jako "Chcete se naučit hezky fotografovat? Toužíte fotit jako táta, máma či nějaký opravdu skvělý fotograf?" A ukazuje jim, že "tento průvodce světem digitální fotografie je určen pro ty z vás, kteří se chtějí svými snímky hlavně bavit. Kromě základních fotografických technik a postupů vám kniha nabídne i řadu tipů a projektů pro zpracování vlastních nápadů. S digitálním fotoaparátem a inkoustovou tiskárnou můžete vyrobit zábavné dárky, včetně peněženky, bláznivých kartiček, obálek či portrétů domácích mazlíčků." Kniha má 96 stran, doporučenou prodejní cenu 249 Kč a vyšla 20. května 2013.

 

ComputerPress - novinky 05/13

 

Moodle

Kompletní průvodce tvorbou a správou elektronických kurzů

Martin Drlík, Jozef Kapusta, Peter Švec, Miroslava Mesárošová 

 

Publikace patří do žánru "byznys a technologie", obor počítače. A vydavatel se na potenciální zájemce o ni obrací s těmito otázkami: "Potřebujete ve škole či školicím středisku vytvořit e-learningový kurz? A pak ho spravovat a plně integrovat do výuky? Chcete k tomu využít velmi oblíbený systém Moodle s uživatelsky přívětivým a intuitivním prostředím? V tomto průvodci, který je vhodný i pro úplné začátečníky, získáte ucelený pohled na možnosti Moodlu. Kniha vyniká svou metodikou výkladu: nejde o referenční příručku se strohými popisy nastavení, ale o učení se na základě tvorby kompletního e-learningového kurzu." Kniha má 344 stran, doporučenou prodejní cenu 399 Kč a vyšla 20. května 2013.

 

____________________________________________________________________________

 

Albatros Media a portál eReading.cz

 

Největší nakladatelská skupina v ČR, Albatros Media, a.s., se v dubnu stala většinovým vlastníkem portálu eReading.cz, jednoho z nejvýznamnějších distributorů elektronických knih v ČR. Toto spojení znamenalo pro Albatros Media vstup na trh s elektronickými knihami a zároveň zajistilo pro eReading.cz nejširší nabídku elektronických knih na českém trhu. Společnost Albatros Media nás nyní seznámila s harmonogramem, jak se budou na portálu eReading.cz objevovat e-knihy z produkce všech nakladatelství Albatros Media. 

 

Projekt, který čtenářům postupně zpřístupní knihy z produkce nakladatelství patřících do skupiny Albatros Media na portálu eReading.cz, odstartoval úspěchem prvních dvou dílů Fifty Shades of Grey – Padesát odstínů šedi a Fifty Shades Darker – Padesát odstínů temnoty z nakladatelství XYZ, které se okamžitě staly bestsellerem. Postupně přicházejí další tituly a od léta bude velká část novinek všech nakladatelství skupiny AM vycházet zároveň v tištěné i elektronické podobě.

 

Jako první byla zařazena dvacítka titulů z fondu nakladatelství Albatros. Jsou mezi nimi i oblíbené knihy Zdeňka Svěráka Pan Buřtík a pan Špejlička a Tatínku, ta se ti povedla, série Ivany Peroutkové o Aničce, Pekelná třída Vojtěcha Steklače i klasika, Bílý tesák Jacka Londona. Každý týden budou následovat další značky z portfolia Albatros Media. Nabídka elektronických verzí již dříve vydaných titulů se bude postupně rozšiřovat. Do konce roku by mělo být v nabídce eReading.cz více než 700 titulů z nabídky Albatros Media.

 

Podrobnosti: Albatros Media, a.s., Na Pankráci 30, 140 00 Praha 4; web AlbatrosMedia.cz.

 

Tématické zařazení:

 » Praxe  » Literatura  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: