Den otevřených dveří s digitální zrcadlovkou Konica Minolta Dynax 7D - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Den otevřených dveří s digitální zrcadlovkou Konica Minolta Dynax 7D

workshop

20. ledna 2005, 00.00 | Opět po dvou měsících bychom Vás rádi co nejsrdečněji pozvali do školících ateliérů Institutu digitální fotografie, ve kterých je na 3. února připraven další Den otevřených dveří. Tentokrát budou ústředním bodem programu DSLR značky Konica Minolta, které si budete moci v praxi vyzkoušet při produktové i portrétní fotografii v profesionálním studiovém prostředí.

Opět po dvou měsících bychom Vás rádi co nejsrdečněji pozvali do školících ateliérů Institutu digitální fotografie, ve kterých je na 3. února připraven další Den otevřených dveří. Tentokrát budou ústředním bodem programu DSLR značky Konica Minolta, které si budete moci v praxi vyzkoušet při produktové i portrétní fotografii v profesionálním studiovém prostředí. K dispozici budou fotoaparáty Dynax 7D vybavené systémem AntiShake, samozřejmě včetně systémového příslušenství a objektivů.

Den otevřených dveří je happeningem příznivců digitální fotografie, kterým nabízíme možnost zcela bezplatně si vyzkoušet profesionálně vybavený fotografický ateliér s bohatou výbavou doplňků, počítačovou učebnu s programovým vybavením Adobe, Corel a Zoner a v neposlední řadě i možnost poslechnout si výklad zkušených lektorů IDIFu. Tradice této akce ukazuje, že příjemná tvůrčí atmosféra s možností výměny zkušeností a názorů je jednou z jejich největších deviz.

Abychom program pátého Dne otevřených dveří ještě více zatraktivnili, zajistili jsme pro návštěvníky možnost vyzkoušet v praxi digitální zrcadlovku Konica Minolta Dynax 7D vč. systémového příslušenství. Návštěvníci tak budou moci nejen vidět práci lektorů IDIFu, ale i na vlastní kůži vyzkoušet v ateliérových podmínkách tento unikátní fotoaparát se systémem optické stabilizace AntiShake. Za podporu děkujeme českému zastoupení značky Konica Minolta.

Přijďte si bezplatně vyzkoušet DLSR Konica Minolta Dynax 7D do prostředí fotoateliérů IDIFu.

A jak bude vypadat program? Celý den je rozdělen do tří shodných dvouhodinových běhů, tak aby se v prostorách IDIFu v Hálkově 2 mohli vystřídat všichni zájemci. To znamená, že si můžete s ohledem na zaplnění vybrat zda chcete přijít na 10:00, 13:00 nebo 16:00. Pro každý běh budou otevřeny oba dva školící ateliéry a počítačová učebna. Ve velkém ateliéru bude prezentovat Jan Březina portrétní fotografii s použitím studiového vybavení. Stejnou foto techniku bude Ondřej Neff používat v malém školícím ateliéru pro reklamní produktovou fotografii.

A nejen to. Jako bonus jsme pro Vás připravili ve spolupráci se společností Megapixel možnost získat nejen atraktivní slevu na produkty Konica Minolta, ale i další bonusy.

Vzhledem k tomu, že kapacita školících prostor je omezena, prosíme využijte včas bezplatné on-line registrace zaručující vstup na konkrétní běh. Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou.

Registrační formulář naleznete na adrese www.idif.cz/cs/otevrene-dvere.php.

Tématické zařazení:

 » Praxe  

 » Praxe  » Vzdělání  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: