Prožijte léto s IDIFem aneb připravujeme pro vás! - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Prožijte léto s IDIFem aneb připravujeme pro vás!

19. března 2009, 00.00 | Nechce se Vám k moři? Chcete prožít aktivní dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků? Chcete se naučit fotografovat a přitom se dobře bavit? Tak právě pro Vás jsme připravili prázdninovou nabídku letních fotografických škol a workshopů.

Nechce se Vám k moři? Chcete prožít aktivní dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků? Chcete se naučit fotografovat a přitom se dobře bavit? Pokud jste si alespoň dvakrát odpověděli kladně, pak je následující nabídka určena právě pro vás! Na výběr jsou kurzy od začátečníků až po pokročilé, od třídenních až po týdenní - a to v různých lokalitách. Vždy se Vám bude plně věnovat lektor, který je špička v daném oboru. K dispozici budou samozřejmě též profesionální modelky. A hlavně se vždy budete moci obrátit na náš profesionální IDIF tým, který je zde pro vás a pravidelně připravuje širokou škálu tématicky zaměřených kurzů, workshopů a ucelených fotografických vzdělání.
::. LETNÍ FOTOGRAFICKÉ ŠKOLY .::
Letní fotografická škola pro začátečníky - 5 dní

Kam letos na dovolenou? Do zahraničí či zůstat v tuzemsku - a poznávací či oddychová dovolená? Toť otázka! A co takhle věnovat letos čas sobě a svému koníčku - fotografování? Letní fotografická škola pro začátečníky vás naučí vidět, zachytit a zpracovat vaše snímky do nevídané kvality. Strávíte týden s profesionálními lektory- fotografy a s příjemnými lidmi, kteří se zajímají o digitální fotografii. Program bude probíhat v plně vybaveném fotografickém ateliéru a v klimatizované počítačové učebně budete zpracovávat a úpravovat své fotografie. Od zkušených lektorů, kteří workshopy vedou se dozvíte vše, co o digitální fotografii potřebujete vědět!

Termín: 29. 6. - 3. 7. 2009
Cena: 9.500 Kč

Více informací a registrace: ZDE
Letní fotografická škola pro pokročilejší - 5 dní

Léto je dlouhé, tak co takhle strávit týden se svým digitálním fotoaparátem? Stará láska nerezaví a když Jo, naleznete novou. A my vám k tomu rádi dopomůžeme. Využijte letní pohody a volného času pro svoji vášeň. Zdokonalte svoji profesionální tvorbu a naučte se něčemu novému. Invsetujte nejen do sebe ale i do splnění svého snu. Vemte svůj fotoaparat a během pěti dnů se s námi se intenzivně věnujte fotografii. Na Letní fotografické škole strávíte týden v profesionálním ateliéru i exteriéru s příjemnými lidmi, kteří se také zajímají o digitální fotografii. Se zkušenými lektory, kteří workshopy vedou, postoupíte o stupínek dál ve vaší fotografické tvorbě.

Termín: 10. 8. - 14. 8. 2009
Cena: 9.900 Kč

Více informací a registrace: ZDE
::. LETNÍ FOTOGRAFICKÉ WORKSHOPY .::
Letní fotografický workshop - 3 dny

Lákají vás fotografie divoké zvěře, tropických rostlin a živá portrétní fotografie v krajině? Pak právě pro vás jsme připravili tento dynamický letní 3 denní workshop naplněný barvami, radostí a živými fotografickými záběry. Pod vedením zkušeného lektora se budete moci ponořit do lovu fotografických trofejí, kterými vyzdobíte nejednu kancelář či obývací pokoj. Abyste snímky mohli prezentovat na profesionální úrovni, navazuje na praktickou fotografickou část nedělní exkurz úprav nafotografovaného materiálu v grafickém editoru Adobe Photoshop, kde pod odborným vedením dotáhnete vaše záběry k dokonalosti.

Termín: 22. - 24. 5. 2009
Cena: 4.440 Kč

Více informací a registrace: ZDE
Letní fotografický workshop - Kokořínsko (5 dní)

Uprostřed letní sezóny jsme pro vás připravili skvělou fotografickou dovolenou. Je tu pět dní plných fotografování v nádherné přírodě kokořínského kraje. Zde proběhne další samostatný blok z cyklu „Letní fotografické vzdělávání“ neboli Letní fotografická škola, tentokráte celé čtyři dny v exteriéru hned pod hradem Kokořín a na závěr „dovolené“ strávíme celý den úpravami pořízených fotografií v profesionálně vybavené počítačové učebně IDIFu. Na programu bude modeling, aktová fotografie, krajinářská fotografie, živá makrofotografie, fotografování při rozbřesku i západu slunce, využívání přirozeného i zábleskového světla – a to i v exteriéru, vše završeno úpravami na počítačích v PC učebně IDIFu. To vše pod vedením zkušených lektorů IDIFu a s využitím profesionálních modelek a techniky.

Termín: 8. - 12. 7. 2009
Cena: 10.500 Kč

Více informací a registrace: ZDE
Letní fotografický workshop - Kokořínsko II. (5 dní)

Volně navazuje na letní workshop Kokořínsko.

Baví vás fotografování a se svojí DSLR jste se již důkladně skamarádili? Rádi byste se nyní vrhly na tvůrčí proces a pořádně se tak říkajíc vyřádili, ale kde vzít ten čas, zkušenosti a přeci jen trochu toho odborného vedení? Tak právě pro vás jsme připravili 4 dny intenzivního focení v krásné oblasti Kokořínska. Uprostřed léta a krásné přírody vas čekají 4 dny, které vás provedou fotografickým světem v exteriéru zaměřěných na reportáž, stylizovaný potrét, glamour a v neposledni řadě si vyzkoušíte i možnosti tzv. small flash lightning. V kolektivu stejně zapálených nadšenců a na jednom místě, bez nutnosti zdlouhavých přesunů na jiné lokality, strávíte inspirující dny, na které budete jistě rádi vzpomínat.

Termín: 5. - 9. 8. 2009
Cena: 10.500 Kč

Více informací a registrace: ZDE
Týdenní workshop po Jižní moravě

Slunce, krásné ženy, voda, víno, ale i fotografování v jeskyních, či na farmě nebo neopakovatelné zážitky ze společného putování po Pálavě. Toto a mnohem více je pro vás připraveno, pokud příjmete pozvání a zůčastníte se nově připraveného fotografického workshopu po Jižní Moravě. Vítan je každý, kdo zvladá základní obsluhu svého fotoaparátu, kdo je rád ve společnosti dalších zapálených fotoamatérů, kteří touží po stejných zážitcích. Věřte, že pro získání úžasných snímků není potřeba jezdit ani do exotických destinací, ani mít fotovýbavu za desítky tisíc korun. Putování po jihu moravy s našimi lektory vás o tom přesvědčí!

Termín: 15. - 22. 8. 2009
Cena: 14.900 Kč

Více informací a registrace: ZDE
Aktový Workshop - Luxury farm house

Pro fotografy, kteří mají rádi krásné ženy, luxusní prostředí a především ocení radu a pomoc na slovo vzatého profesionála, který mimo jiné fotil i pro český Playboy připravujeme nový víkendový workshop! Cílem aktivního třídenního aktového workshopu, je poskytnout pokročilým a právě tak i začínajícím fotografům, možnost proniknout do sféry tohoto nesporně velmi atraktivního fotografického žánru. Případně si rozšířit své již získané znalosti. To vše pod vedením zkušeného fotografa a lektora z dlouholetou praxí v oboru a poprvé ve velmi atraktivním prostředí exkluzivně zrekonstruovaného rodinného penzionu na jihu Čech.

Termín: 15. - 22. 8. 2009
Cena: 14.900 Kč

Více informací a registrace: ZDE


Mistrovství práce s DSLR


Tato zcela nová kniha formátu 295 x 295 mm vznikla na základě více jak dvouleté zkušenosti autorského týmu se stejnojmennými kurzy. Autorem textu je populární Roman Pihan, jehož články věnované problematice DSLR si oblíbila široká veřejnost.
Kniha nabízí na 250 stranách netradičního formátu opravdu ucelený a vyčerpávající pohled na problematiku práce s digitální zrcadlovkou. Ne náhodou nese podtitul Vše, co jste chtěli vědět o digitální zrcadlovce a nikdo vám to neuměl vysvětlit.


Bližší informace o publikaci "Mistrovství práce s DSLR" vč. ukázek


Tématické zařazení:

 » Praxe  

 » Praxe  » Vzdělání  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: