Rozšiřte si své fotografické obzory (Kurzy) - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vzdělání

Rozšiřte si své fotografické obzory (Kurzy)

31. srpna 2011, 00.00 | Chcete si rozšířit své fotografické obzory? Zajímá vás konkrétní fotografická disciplína, ale chybí vám potřebné znalosti či zkušenosti? A nebo prostě jen hledáte inspiraci či příležitost setkat se s podobně "postiženými" - spřízněnými dušičkami? Neváhejte a navštivte některý z fotografických kurzů Institutu digitální fotografie...

Chcete si rozšířit své fotografické obzory? Zajímá vás konkrétní fotografická disciplína, ale chybí vám potřebné znalosti či zkušenosti? A nebo prostě jen hledáte inspiraci či příležitost setkat se s podobně "postiženými" - spřízněnými dušičkami? Vše navíc v příjemném prostředí a přátelské atmosféře? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli kladně, již dále neváhejte a navštivte některý z fotografických kurzů Institutu digitální fotografie, který pořádá fotografické kurzy již řadu let a jehož lektoři mají v dané oblasti dlouholeté zkušenosti. IDIF zároveň poskytuje záruku odborného a současně srozumitelného výkladu lektory, kteří jsou s tématem denně v kontaktu.
Rodinná fotografie aneb jak fotit kreativně své nejbližší

Každý z nás nepochybně někdy zkoušel zaznamenat život své rodiny - partnera, dětí, domácích mazlíčků či dalších rodinných členů (ať sólo nebo ve skupince). Mnoho takových pokusů však často selhává. Proč? Rodinná fotografie - ač se to na první pohled nezdá - ve skutečnosti zdaleka není tak jednoduchá. Přesto, nebo spíše právě proto, představuje skvělou výzvu pro každého (ať již amatérského či profesionálního) fotografa, neboť nabízí nepřebernou škálu možností! Pojďme tedy společně proniknout do kouzelného světa našich nejbližších... Neboť co by pro nás mělo mít větší váhu než právě povedené rodinné snímky?

Termín (Praha): 13. 9. 2011
Termín (Brno): 12. 10. 2011
Seznamte se se svou DSLR Canon

Jelikož chceme každému uživateli co nejlépe poradit s ovládáním a nastavením právě jeho fotoaparátu, nabízíme sérii seminářů, z nichž každý je zaměřen na konkrétní značku! Na tomto semináři se tedy budeme podrobně věnovat pouze modelům Canon. Kurz demonstruje informace na fotoaparátech Canon 350D, 400D, 450D a 500D s tím, že lektor samozřejmě individuálně doplňuje majitelům jiných modelů informace o drobných rozdílech v ovládání a postupech. Pokud vlastníte DSLR fotoaparát jiné značky, můžete navštívit stejný seminář v jiném termínu, zaměřený na Nikon, Olympus či Sony.

Termín: 15. 9. 2011
Seznamte se se svou DSLR Sony

Jelikož chceme každému uživateli co nejlépe poradit s ovládáním a nastavením právě jeho fotoaparátu, nabízíme sérii seminářů, z nichž každý je zaměřen na konkrétní značku! Na tomto semináři se tedy budeme podrobně věnovat pouze modelům Sony Alfa. Pokud vlastníte DSLR fotoaparát jiné značky, můžete navštívit stejný seminář v jiném termínu, zaměřený na Canon, Nikon či Olympus.

Termín: 19. 10. 2011
Začínáme fotografovat s DSLR

Digitální zrcadlovka (zkráceně DSLR) již není pouze nástrojem profesionálních fotografů. Nejnižší modely zpřístupnily tyto skvělé fotografické aparáty široké veřejnosti a významně tak posunuly kvalitativní možnosti amatérské digitální fotografie. Zároveň však kladou i výrazně vyšší nároky na fotografa po stránce fotografických znalostí a zvládnutí veškerého nastavení a ovládání přístroje. Fotografování s DSLR je odlišné od kompaktních fotoaparátů v mnoha ohledech. Má řadu výhod, poskytuje fotografie nepoměrně vyšší kvality (technicky i obsahově), je však třeba respektovat určité vlastnosti a specifika.

Termín (Praha): 6. 9. 2011 (poslední volné místo!)
Termín (Brno): 29. 9. 2011
Základy kompozice: jak na působivé snímky (Novinka)

Skvělá znalost fotoaparátu, všech jeho funkcí, včetně hbitých prstů ještě zdaleka není zárukou úspěchu. K čemu vám bude technicky perfektní (dobře zaostřená, správně exponovaná, barevně korektně vyvážená) fotografie, když bude obsahově "o ničem"?! Právě proto je (vedle technického provedení) velice důležité klást minimálně stejný důraz i na samotný obsah snímku - na správnou kompozici! Kompozičně správná fotografie je taková fotografie, kterou nezaujatý divák hodnotí jako atraktivní! A jak se k takovým snímkům dopracovat, to se naučíte na našem kurzu.

Termín: 21. 9. 2011
Kompletní nabídka IDIF kurzů ZDE


Závazná objednávka účasti
Plánujete-li účast na kurzu, potvrďte ji prosím co nejdříve vyplněním formuláře na rozhraní kurzů IDIFu. Počet účastníků seminářů je limitován a v případě obvyklého příliš velkého zájmu budou objednávky vyřizovány podle data přijetí. Platba kurzu probíhá předem se 7-denní splatností. Při zrušení objednávky od 14 do 7 dnů před kurzem činí storno poplatek 20 %, poté 100 % z ceny semináře.

Při včasném objednání a zaplacení kurzu získáváte nárok na výraznou slevu dalšího kurzu v rámci bonusového programu IDIFu.

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: