Recenze - fotoaparáty - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - fotoaparáty

HP Photosmart R507 - ultralehký kompakt pro každého?

16. listopadu 2004, 00.00 | Z nabídky low-endů portfolia společnosti Hewlett-Packard jsme k recenzi vybrali model Photosmart R507, který disponuje rozlišením 4MP, trojnásobným optickým zoomem a kompaktním a velmi lehkým tělem. Je jeho velikost na úkor kvality? Bude stačit pro rodinné focení? To se dozvíte v našem testu.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-LC80 - skvělý low-end s nízkým šumem v praxi

11. listopadu 2004, 00.00 | Po modelech FZ20 a LC1 se na řadu dostala i low-endová řada fotoaparátů Lumix od společnosti Panasonic. Fotoaparát LC80 nabízí levné řešení pro začínající amatéry, ale zároveň poskytuje velmi dobrou kvalitu snímků a jednoduché ovládání. Překvapením byla nízká hladina digitálního šumu. Jak tedy dopadl v našem testu?

 

 

 

Olympus mju-mini Digital - elegantní doplněk, jenž umí fotit

9. listopadu 2004, 00.00 | Společnosti Olympus se podařilo spojit digitální fotoaparát s každodenní elegancí, který má označení Olympus mju-minu DIGITAL a nabízí rozlišení 4 miliony bodů a 2 násobný optický zoom. Tento digitální fotoaparát je předurčen stát se každodenním doplňkem podobně jako mobilní telefon. Pojďme se na něj podívat, jak obstál v podrobném redakčním testu.

 

 

 

Panasonic FX7 - šperk, který se vážně naučil fotografovat

4. listopadu 2004, 00.00 | Společnost Panasonic tentokrát vsadila na líbivý design, stabilizaci obrazu a velký 2,5" LCD displej, který zkombinovala v modelu DMC-FX7, který je k dostání i ve více barevných variantách. Pojďme se podívat jak obstál v podrobném redakčním testu.

 

 

 

Casio Exilim EX-P700 - další 7MP kompakt v praxi

2. listopadu 2004, 00.00 | Společnost Casio omladila svou vlajkovou loď digitálních kompaktních fotaparátů a starší model P600 osadila novým snímačem s rozlišením 7 megapixelů. Zůstává 4x optický zoom a nekompromisní design. Jak velkou změnu obrazové kvality můžeme očekávat? To jsme se pokusili zjistit v naší recenzi.

 

 

 

Canon EOS 20D - hvězdný nástupce legendy v praxi

29. října 2004, 00.00 | Tělo DSLR zrcadlovky Canon 10D bylo lehce zmenšeno a odlehčeno, dostalo nový 8MP snímací čip, bylo zrychleno sériové snímání, podporuje EF-S objektiv a označení je nyní 20D. Plnohodnotný nástupce velmi kvalitního fotoaparátu od společnosti Canon se nyní dostal k nám do redakce na testování, a tak jsme neváhali a recenzi připravili o něco rozsáhlejší než je obvyklé.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-FZ20 - elegantní EVF se stablizací v podrobné recenzi

26. října 2004, 00.00 | Elektronická zrcadlovka s 12 násobným optickým přiblížením, stabilizací obrazu a pěti megapixelovým rozlišením. Tak by mohla znít stručná definice tohoto modelu od společnosti Panasonic, který jsme meli možnost podrobit redakčnímu testu. Jde o jeden často diskutovaný model, kterému jsme se podrobně podívali na zoubek.

 

 

 

Panasonic Lumix LC1 - takřka analogový digitál v praxi

21. října 2004, 00.00 | Společnost Panasonic na začátku tohoto roku vyvinula svou modifikaci fotoaparátu Leica Digilux 2. Jedná se o digitální EVF zrcadlovku s 5MP obrazovým rozlišením a nepřehlédnutelným designem, navazující na staré fotoaparáty z minulého století. Jak dopadlo skloubení digitální technologie s analogovým tělem?

 

 

 

Kodak EasyShare CX7530 - zajímavý low-end v podrobném testu

20. října 2004, 00.00 | Společnost Kodak inovovala svůj model CX7430 a do nového modelu CX7530 přidala snímač s větším rozlišením a vyladila firmware. Pojďme se podívat, jak nový model obstál v redakčním testu a co všechno může uživatelům nabídnout i přes svou poměrně nízkou cenu.

 

 

 

Canon PowerShot A400 - velmi levný 3MP fotoaparát se zoomem v praxi

23. září 2004, 00.00 | Canon se rozhodl inovovat svou řadu fotoaparátů PowerShot Axx0 a do nového modelu přidal optický 2,2x zoom. Nyní je tedy na trhu velmi kvalitní, ale zároveň velmi levný kompakt určený pro nenáročné uživatele. Pojďme se tedy podívat, co všechno nabízí.

 

 

 

Strana výpisu

... 32

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: