Recenze - fotoaparáty - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - fotoaparáty

Elegantní Samsung Digimax V5 v praxi

28. června 2004, 00.00 | Samsung směle útočí nejen na trh s mobilními telefony, ale i v digitální fotografii předvádí čím dál přesvědčivější kousky. Fotoaparát Digimax V5 snoubí atraktivní parametry, design a kapesní provedení s tradičně snadným ovládáním asijského typu. O kolik je V5ka lepší než nedávno pochválený model V4?

 

 

 

Kreativnější Canon PowerShot A75 v každodenní praxi

24. června 2004, 00.00 | Canon oprášil oblíbený model, inovoval ho o nejrozšířenější standard přímého tisku PictBridge, zvětšil displej a přidal nové kreativní režimy. Zaujme nové příznivce digitální fotografie, kteří se chtějí naučit fotografovat a potřebují ušetřit? Vyplatí se A70, A75 nebo raději dražší A80?

 

 

 

Konica Minolta G600 - 6MPix sexy elegán v praxi

22. června 2004, 00.00 | Na dnešek máme připravenou recenzi nové DiMAGE G600, která nabízí elegantní design, šest megapixelů a ozvučené video sekvence. O kolik je lepší oproti svému předchůdci DiMAGE G500? Má šanci zpřístupnit se díky jednoduchému ovládání všem členům rodiny?

 

 

 

Konica Minolta Z2 - ultra rychlík s ultrazoomem v praxi

17. června 2004, 00.00 | Jaké jsou naše praktické zkušenosti z podrobného testování druhé verze DiMAGE Z? Co všechno nabízí tato elektronická zrcadlovka s rozlišením 4MPix, 10x zoomem a špičkovým záznamem videa? Vyplatí se upgrade z verze Z1?

 

 

 

Olympus C-8080 Wide Zoom v praxi

7. června 2004, 00.00 | Na letošní PMA se s osmimegovými fotoaparáty doslova roztrhl pytel. Poslední model, se kterým jsme vás dosud podrobně neseznámili, je elektronická zrcadlovka Olympus Camedia C-8080 Wide Zoom. Jaká je? To odhalí dnešní recenze.

 

 

 

Polaroid PDC 5350 aneb není všechno zlato co se třpytí

3. června 2004, 00.00 | Minulý týden jsme vám představili nové digitální kompakty Polaroid a slíbili jsme, že se na atraktivní pětimegový model podíváme podrobněji. Pokud máme být upřímní, model je atraktivní především na pohled. Na co všechno jsme přišli při podrobném testování?

 

 

 

Concord 5345z - pětimegový kompakt s ostřížím zrakem v praxi

31. května 2004, 00.00 | Minulý týden jsme vám představili celou řadu digitálních fotoaparátů značky Concord a jak jsme slíbili, na ten nejzajímavější se v dnešní recenzi zaměříme podrobně. Jedná se o rychlý automatický přístroj s řadou pokročilých funkcí. Co všechno umí a jaký je jeho pětimegový obrazový výsledek?

 

 

 

Canon Digital IXUS IIs - mladý zástupce elfí říše v praxi

27. května 2004, 00.00 | Společnost Canon inovuje svoji nabídku a jednotlivé modely doplňuje o podporu přímého tisku. Tak z oblíbeného modelu IXUS II vzniká novinka letošního jara, fotoaparát Canon Digital IXUS IIs. Co nám může tento malý stylový kompakt nabídnout?

 

 

 

Kyocera M410R - ultrazoom s hvězdnou technologií v praxi

24. května 2004, 00.00 | V dnešní recenzi si představíme jednu z posledních novinek letošního jara v oblasti EVF zrcadlovek - ultrazoomový fotoaparát Finecam M410R. Přístroj se vyznačuje nejen velkým rozsahem ohniskové vzdálenosti, ale i výkonným procesorem a novou technologií hledáčku s vysokým rozlišením. Jaký je v běžném provozu?

 

 

 

Canon PowerShot S1 IS v praxi aneb co dokáže fotoaparát s videokamerou v jednom?

20. května 2004, 00.00 | Dnešní recenze vám představí dalšího zástupce řady ultrazoomových elektronických zrcadlovek - model Canon PowerShot S1 IS, který se vyznačuje především optickou stabilizací obrazu. Na podobný přístroj od Canonu již řada fotografů netrpělivě čekala. Mohly se vyplnit jejich představy?

 

 

 

Strana výpisu

... 35

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: