Recenze - fototiskárny - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - fototiskárny

Epson Stylus Photo R2000 v praxi

8. září 2011, 02.00 | Tato inkjetová fotografická tiskárna do formátu A3+ doplňuje starší model R1900 a nejnovější R3000. Na kvalitě tisku se podílí pigmentové inkousty Epson UltraChrome Hi-Gloss2 v samostatných kazetách. Typ inkoustu a technologie tisku vytváří fotografie s vysokým leskem a o 50 % větší zásobníky inkoustu, které mají objem 17 ml, jsou praktičtější, neboť je uživatel může vyměňovat méně často.

 

 

 

HP Photosmart Premium: šikovná multifunkce v praxi

22. srpna 2011, 00.00 | HP Photosmart Premium je inkoutová multifunkce, určená pro všechny uživatele, co si potrpí na bohatou funkční výbavu, pěkný design a kompaktní rozměry. Zařízení dále nabízí například též podporu bezdrátové technologie, velký dotykový LCD a 5 oddělených inkoustů – včetně dvou černých pro lepší podání šedé škály. A jak dopadlo HP Premium v našem redakčním testu?

 

 

 

Lexmark S815 Genesis: nový koncept tiskárny v praxi

31. března 2011, 00.00 | Společnost Lexmark nedávno uvedla zcela nový koncept inkoustových tiskáren. Lexmark S815 Genesis představuje inkjetovou multifunkci, která svým potenciálním uživatelům nabídne dobrý poměr rychlosti a kvality, inovativně řešený skener nebo elegantní design. Pomyslnou třešničkou na dortu je velice příjemné ovládání – jak pomocí dotykového panelu, tak inteligentní řešení SmartSolutions. A jak obstála S815 v našem redakčním testu?

 

 

 

Epson Stylus SX405: levná a kvalitní tiskárna v praxi

27. srpna 2009, 00.00 | Jeden ze světových lídrů v oblasti fotografického tisku představuje novou fototiskárnu řady Stylus SX405. Jde o multifunkční zařízení A4 formátu se čtyřmi samostatnými inkousty, které nabídne intuitivní ovládání, barevný LCD a kromě samotného tisku samozřejmě též funkce skenování a kopírování.

 

 

 

Fujifilm QS-70: Domácí tisk fotografií snadno a levně?

8. září 2008, 00.00 | Našim redakčním testem prošla termo-sublimační fototiskárna QS-70, která nabízí tisk fotografií 10x15cm bez použití počítače s náklady pod sedm korun padesát haléřů na kus. Navíc tiskárna samotná stojí necelé tři tisíce. Vyplatí se tato investice?

 

 

 

Test fotografických papírů EFI

7. srpna 2008, 00.00 | EFI jako jeden z největších dodavatelů řešení pro digitální tisk neponechává nic náhodě a už nějakou dobu se silně angažuje i v prodeji papírů určených pro inkoustový tisk. Představení těch nejkvalitnějších z nich, určených pro fotografickou produkci, vám tímto přinášíme.

 

 

 

HP Photosmart D5360: domácí fototiskárna v praxi

11. července 2008, 00.00 | HP Photosmart D5360 je inkjetová tiskárna formátu A4, určené pro oblasti domácího tisku. Zařízení nabízí kompaktní rozměry, jednoduché ovládání, tlačítka rychlé volby. Dále tento model umožňuje potisknout CD/DVD (pomocí speciálního, standardně dodávaného jednoúčelového podavače) nebo také možnost oboustranného tisku.

 

 

 

Epson Stylus Photo R285: levná a šikovná fototiskárna v praxi

15. dubna 2008, 00.00 | Epson Stylus Photo R285 je dostupná šestibarevná tiskárna, určená pro tisk fotografií v domácích podmínkách. Zařízení nabídne kompaktní rozměry, intuitivní ovládání, oddělené inkoustové náplně Claria a také například možnost potisku CD a DVD disků. Měli jsme možnost tento model vyzkoušet. Odpovědi na to, jaká je R285 v praxi, najdete v následující recenzi.

 

 

 

HP Deskjet D2460: levná fototiskárna v praxi

4. dubna 2008, 00.00 | HP Deskjet D2460 představuje nenáročné a dostupné inkoustové zařízení pro tisky fotografií do formátu A4 v ryze domácím prostředí. Hlavními výhodami tiskárny jsou kompaktní rozměry, jednoduché ovládání a nízká pořizovací cena. A jak pracuje tiskárna v praxi?

 

 

 

HP Photosmart A826: kompaktní foto-kiosek v praxi

20. února 2008, 00.00 | HP Photosmart A826 představuje zařízení, umožňující tisknout a sdílet snímky pomocí "domácího fotografického centra" s 17,7cm dotykovou obrazovkou. Navíc můžete přidávat k fotografiím popisky, prohlížet snímky pomocí slideshow a mnoho dalšího.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: