Základní postupy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Základní postupy

LDF: Expoziční režimy - elegance plné automatiky

1. srpna 2003, 00.00 | Různé fotografické situace pomáhají řešit expoziční režimy. Tedy měly by a jelikož jsem doposud byla zvyklá na opravdu jednoduchý automat bez možnosti zásahu, obávala jsem se komplikací. Ale obavy byly opravdu zbytečné. Pokud nejste příznivci jakéhokoli nastavování a rádi fotíte jen tak, automatika digitálního fotoaparátu vás mile překvapí.

 

 

 

LDF: Řádné zabalení je předpoklad bezstarostné cesty

28. července 2003, 00.00 | Děvčata z projektu Léto s digitální fotografií se již připravují na svoji cestu do USA. Jak by mělo vypadat správné zabalení techniky na takovouto cestu?

 

 

 

LDF: Výběr a nákup příslušenství

25. července 2003, 00.00 | Jak si poradila naše děvčata z přílohy Léto s digitální fotografií s nákupem příslušenství? Co bude každý fotoamatér potřebovat přikoupit ke svému digitálnímu fotoaparátu a co ne?

 

 

 

Rozumím digitální fotografií? - kvíz 1

21. července 2003, 00.00 | Připravili jsme pro vás první kvíz, který patří do skupiny velmi jednoduchých. Pokud se o digitální fotografii jen trochu zajímáte, neměl by vám dělat potíže. Vyzkoušejte si odpovědět na deset snadných otázek ...

 

 

 

Už vám taky utekl nějaký objekt z vysněného obrázku?

18. července 2003, 00.00 | Takový je život, člověk chce něco vyfotit a nestihne to. Stává se vám to taky? Existuje způsob jak se vyvarovat tomu, že jste vyfotili něco příliš brzy nebo něco naopak příliš pozdě. Pokud nevíte jaký, zkuste to se sekvenčním snímáním.

 

 

 

Jaké to je pořídit si nový digitální fotoaparát?

16. července 2003, 00.00 | V rámci naší sekce "Léto s digitální fotografií" vám nabízíme dva nezávislé pohledy na to, jaké to je přinést si z obchodu nový digitální fotoaparát. Vzpomínáte, jaké to bylo poprvé?

 

 

 

Léto s digitální fotografií

15. července 2003, 00.00 | Léto není jen čas dovolené a odpočinku, ale i nejsilnější fotografická sezóna. A právě těm čtenářům, kteří chtějí třeba právě dnes s fotografií začít, je určen nový letní projekt našeho vydavatelství. Na adrese letni.fotografovani.cz vzniká postupně seriál článků, bohatá fotogalerie a další doplňkové služby, které by měly i absolutnímu laikovi bez zkušenosti ukázat, o čem digitální fotografie je.

 

 

 

Energie pro digitální fotoaparáty – tipy a triky I.

18. listopadu 2002, 00.00 | Vracíme se k problematice spotřeby energie u digitálních fotoaparátů a nabízíme vám několik tipů a triků z praxe. Za některé z nich děkujeme našim čtenářům a doufáme, že tento článek rozpoutá další diskuzi.

 

 

 

Vyšla publikace Zpracování digitální fotografie

29. září 2002, 00.00 | Institut digitální fotografie vydal první publikaci z edice Praktická fotografie. Plnobarevná publikace se zaměřuje na možnosti archivace digitálních snímků, domácího tisku a zpracování fotografií v digitálních minilabech. Nově jsou na webu i ukázky v PDF.

 

 

 

Energie pro digitální fotoaparáty II

18. července 2002, 00.00 | Dnešní díl seriálu o spotřebě energie u digitálních fotoaparátů bude věnován tomu, jak co nejúsporněji nastavit fotoaparát před či v průběhu fotografování. Vhodným nastavením lze výrazně prodloužit životnost baterií a tak i vaše fotografický radovánek.

 

 

 

Strana výpisu

... 23

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: