Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - příslušenství

Leica Super-Elmar-M 21 mm 1:3,4 Aspherical

28. června 2011, 01.00 | Tento vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv pro dálkoměrné fotoaparáty série M je v prodeji od června. Je kompaktní, používá kvalitní optické sklo, má nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,7 m a v kombinaci s fotoaparátem M8 s čipem o rozměrech 18 × 27 mm nabízí zorný úhel odpovídající 28mm objektivu po přepočtu na formát kinofilmu (24 × 36 mm).

 

 

 

Letní SONY VAIO: trendy barvy, ale i výkon pro fotografy

27. června 2011, 00.00 | Společnost Sony představila nové notebooky Vaio sérií C/CA, E a SB a také oficiální notebook 46. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech – Vaio F22. Nabídka novinek je tedy velmi široká a zahrnuje lifestylové elegány v pestrých barvách i modely pro každodenní použití, přičemž pro řadu F je i extra nabídka software Adobe: Photoshop Elements 9 a Premiere Elements 9.

 

 

 

Tamrac TR404 ZipShot Mini

23. června 2011, 04.00 | Model TR404 je menší verze původního ministativu TR406 ZipShot. Verzi Mini jsme už několikrát zmiňovali v souvislosti s novými brašnami a pouzdry Tamrac, neboť se do nich krásně vejde – díky opravdu minimalizované délce ve složeném stavu. Anebo je možno použít připravené úchyty a ministativ snadno a rychle připojit k batohu nebo brašně.

 

 

 

Nodal Ninja pro panoramatickou fotografii

21. června 2011, 01.00 | Od května jsou v prodeji zajímavé novinky v nabídce panoramatických hlav Nodal Ninja a příslušenství. Širší okruh potenciálních uživatelů zaujme cenově dostupný model Nodal Ninja NN4 a pro nejnáročnější tvůrce je určena nová profesionální řada M1.

 

 

 

Novinky Tamrac Rally a Ace

20. června 2011, 00.00 | Dalšími novinkami v nabídce Tamrac jsou dvě fotobrašny typu ledvinky a pouzdro na netbook v řadě Rally a trojice černých koženkových pouzder řady Ace na kompaktní fotoaparáty i další drobné elektronické přístroje, třeba multifunkční mobilní telefony a hudební přehrávače.

 

 

 

Sony E 30 mm 1:3,5 Macro, blesk HVL-F20S a další příslušenství

17. června 2011, 03.00 | Jak jsme už ve zkratce uvedli, třetí kompaktní fotoaparát Alfa NEX byl představen spolu s novým objektivem, externím bleskem a dalšími novinkami, které rozšiřují nabídku modulárního systému Sony – většinou se jedná o brašny, stylová pouzdra a popruhy, ale samozřejmě nechybí snímací filtry, náhradní baterie a paměťové karty, které jsme si už představili samostatně.

 

 

 

Canon EF-S 55–250 mm 1:4–5,6 IS II

14. června 2011, 00.00 | Tento kompaktní a cenově dostupný teleobjektiv bude v prodeji od července. Výrobce ho chce nabídnout hlavně začínajícím fotografům, kteří si pořídili zrcadlovku se základním setovým zoomem, typicky s rozsahem 18–55 mm, ale potřebují ještě druhý objektiv, umožňující fotografovat vzdálené objekty, k nimž se nemohou vhodně přiblížit, anebo si přejí využít dlouhá ohniska pro své tvůrčí záměry.

 

 

 

Leica DG Summilux 25 mm 1:1,4 Aspherical

13. června 2011, 06.00 | Nový základní objektiv systému Micro Four Thirds má výbornou světelnost a jeho ohnisková vzdálenost po přepočtu na 35mm formát přibližně odpovídá 50 mm. Představen byl spolu s novým nejmenším fotoaparátem systému Lumix G Micro – GF3, se kterým jsem ho také krátce vyzkoušel v praxi.

 

 

 

MicroSync II – sada radiového vysílače a přijímače

9. června 2011, 00.00 | Tamrac představil vylepšený inteligentní radiový systém pro dálkové odpalování zábleskových světel a ovládání většiny zrcadlovek.

 

 

 

Tamrac Zuma – batoh a dvě brašny

8. června 2011, 00.00 | Mezi jarními novinkami Tamrac je nová produktová řada Zuma. První trojici produktů tvoří důmyslně řešený kompaktní fotobatoh, praktická fotobrašna a cestovní taška na tablet, „netbook“ nebo malý notebook. Polstrovaný prostor pro tablet nebo laptop má i batoh a brašna. Produkty jsou nabízeny v klasické černé barvě.

 

 

 

Strana výpisu

... 55 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: