Listopadová anketa a "vaše" téma soutěže - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tipy & triky

Listopadová anketa a "vaše" téma soutěže

anketa_a_soutez_11a12_2011

16. prosince 2011, 10.00 | V listopadové anketě jste měli jedinečnou příležitost sami vybrat prosincové téma soutěže, zahájené ve spojení s praktickou sérií „100 + 3 rady pro lepší fotografie“. Známe tedy jak výsledky této ankety, tak i nové téma soutěže. Vzhledem k okolnostem, které jsme nemohli ovlivnit, došlo k časovému posunu. A vzhledem k vítěznému tématu a také proto, že jsme museli poněkud déle čekat na příchod „kouzelné zimy“, vyhlašujeme nové soutěžní téma jako prosincovo-lednové.

Ale pojďme postupovat pěkně „od lesa“, tedy od ankety. Jak jsme předpokládali, svůj názor jejím prostřednictvím vyjádřilo méně čtenářů než v předchozích anketách. Celkem náš automat zaznamenal 468 hlasů. Má sice problémy se sčítáním, ale zhruba takový počet může odpovídat skutečnosti. Nižší počet hlasů je bezpochyby částečně způsoben tím, že určitý čas nebyla anketa vůbec zobrazena, ale i za ideálního stavu by nejspíš hlasů bylo méně, poněvadž mnoho z vás „soutěže nezajímají“. Tuto eventualitu jsme vám předložili jako pátou možnou odpověď na anketní otázku „Jaké téma prosincové soutěže si přeji?“. Odpověď „Žádné. Soutěže mne nezajímají!“ vybralo 12 % respondentů, ve finále stejný počet jako volbu „Vánoční svátky“. (Dlouho to vypadalo, že tento zajímavý „duel“ skončí poměrem dvanáct ku třinácti procentům, ale nakonec je to „plichta“.)Celkem 20% podíl nakonec získala volba „Zimní hrátky: Akce i humor“. O tři procenta hlasů více jste zaslali tématu „Ulovil jsem Osobnost“ (23 %), které přímo vychází z praktického cyklu „100+3 rady pro lepší fotografie“. Nejvíce respondentů oslovilo téma „Magická zima 100× a pokaždé jinak“. K jeho vítězství stačilo 29 % zaslaných hlasů.

Děkujeme všem, kteří jste zaslali své hlasy do listopadové ankety. Možná jste v měsíci, kdy se konalo DigiForum, čekali spíše nějaký průzkum oblíbenosti značek fotoaparátů, nebo jiné, třeba ryze technické téma, rozhodně ale ne „dárek“ v podobě možnosti vybrat prosincové soutěžní téma. Ať tak nebo tak, je rozhodnuto a vy můžete do prosincového kola soutěže zasílat své nejkrásnější stoprocentně zimní fotografie. A jak jsme uvedli hned v úvodu, vzhledem k okolnostem jsme „prosincové“ kolo soutěže prodloužili do konce ledna 2012.

Těšíme se na vaše fotografie, držíme vám palce a přejeme úspěch všem vašim dobrým plánům a nápadům. Chcete-li, můžete rovnou „nahlédnout“ do aktuální soutěžní galerie a z ní navštívit i galerie předchozí, anebo se můžete podívat na podrobnější informace o soutěži a o možnosti, jak se do ní zapojit.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Ankety  

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Praxe  

 » Praxe  » Tipy & triky  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: