Ankety - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ankety

Domácí tiskárna? Inkoustová A3+

25. února 2013, 09.31 | Vaše odpovědi na anketní otázku, na jaké tiskárně si doma tisknete fotografie, ukázaly, že nejčastěji používáte inkoustovou tiskárnu umožňující tisk fotografií do formátu A3+. Tuto volbu preferovala téměř čtvrtina všech respondentů. Na druhou stranu obdobný počet účastníků ankety si fotografie doma vůbec tisknout nechce.

 

 

 

Většina respondentů ankety nepotřebuje fotoaparát s Wi-Fi a GPS

18. ledna 2013, 10.50 | Samozřejmě se nabízí otázka, do jaké míry složení respondentů ankety odráží názory všech našich čtenářů, nicméně většina z těch, kteří v anketě hlasovali, fotoaparát vybavený jednotkami Wi-Fi a GPS nepotřebuje. Na druhou stranu sečteme-li hlasy těch, kteří takto vybavený fotoaparát chtějí, s těmi, kteří preferují přístroj buď s Wi-Fi, nebo GPS, anebo chtějí obě jednotky a ještě funkci telefonu, je poměr takřka vyrovnaný.

 

 

 

Už víme, jaký typ fotoaparátu preferujete, cestujete-li „nalehko“

10. prosince 2012, 09.54 | Otázka naší ankety zněla: „Pokud chci cestovat velmi nalehko, jaký fotoaparát preferuji?“. Připravili jsme sedm odpovědí, více než obvykle, jenže – možností se nabízí mnohem víc, a tak jste stejně měli výběr omezený. Protože ale víme, že většina z vás preferuje zrcadlovky, uzpůsobili jsme tomu nabízené možnosti. Výsledek tento předpoklad potvrdil. Většina z respondentů ankety, i když cestuje „nalehko“, preferuje zrcadlovku.

 

 

 

Většině respondentů ankety full-frame snímač vyhovuje

29. října 2012, 16.37 | Čtenáři serverů Fotografovani.cz a Grafika.cz se v anketě vyjadřovali k aktuální otázce, která byla tentokrát poněkud delší, nicméně jednoduchá: Na veletrhu Photokina 2012 bylo jedním ze zajímavých témat rozšíření nabídky fotoaparátů s full-frame snímači pro větší okruh spotřebitelů než dosud. Jaký je váš pohled?

 

 

 

Oznámení výsledků soutěže VARTA!

25. září 2012, 18.12 | V soutěži se společností VARTA jsme se zaměřili na výročí, které tato společnost oslavila. Pro vylosovaného respondenta, který zaslal správnou odpověď, byla připravena hodnotná věcná cena z portfolia VARTA – praktická kompaktní přenosná nabíječka v sadě V-MAN Power Pack. Přizpůsobili jsme se časovému plánu výherkyně a dnes jsme jí její výhru předali.

 

 

 

Soutěž se SkyDrive o myši Wireless 3500

28. srpna 2012, 15.23 | Tři elegantní designové bezdrátové myši Microsoft Wireless Mobile 3500, o které byla vyhlášena soutěž se SkyDrive, už jsou u svých majitelů. Ti byli vylosováni z těch, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku: "Služba SkyDrive nabízí zdarma úložiště o velikosti":

 

 

 

Ve svých externích blescích nejčastěji používáte NiMH akumulátory

3. května 2012, 00.00 | Jak ukázala naše anketa, jako zdroj energie pro své externí zábleskové jednotky dáváte přednost opakovaně použitelným, tedy dobíjecím tužkovým napájecím článkům NiMH. Taková byla volba poloviny respondentů. Přitom 30 % upřednostňuje NiMH akumulátory „nového typu“, tedy ty, které mají minimalizovaný samovybíjecí proces, zatímco 20 % respondentů při výběru hledí hlavně na maximální kapacitu.

 

 

 

Pro úpravy fotografií dáváte přednost myši před tabletem

12. února 2012, 00.00 | To ukázala naše anketa. A vítězství klasické myši bylo drtivé. Svůj hlas jí dala více než polovina respondentů, zatímco ostatní možnosti de facto „paběrkovaly“. Že bude myš z uvedených možností vaší nejčastější volbou, to jsme předpokládali. Co nás ovšem překvapilo, je tak výrazný odstup kombinace myši a tabletu na očekávaném druhém místě.

 

 

 

Listopadová anketa a "vaše" téma soutěže

16. prosince 2011, 10.00 | V listopadové anketě jste měli jedinečnou příležitost sami vybrat prosincové téma soutěže, zahájené ve spojení s praktickou sérií „100 + 3 rady pro lepší fotografie“. Známe tedy jak výsledky této ankety, tak i nové téma soutěže. Vzhledem k okolnostem, které jsme nemohli ovlivnit, došlo k časovému posunu. A vzhledem k vítěznému tématu a také proto, že jsme museli poněkud déle čekat na příchod „kouzelné zimy“, vyhlašujeme nové soutěžní téma jako prosincovo-lednové.

 

 

 

Průzkum názorů na úpravy digitálních fotografií

26. října 2011, 00.00 | Zářijová anketa vám umožnila vyjádřit názory na úpravy (editaci) digitálních fotografií. Věříme, že tento náš malý průzkum vašich názorů byl pro vás stejně zajímavý jako pro nás. Mimo jiné potvrdil jednoznačnou převahu vyváženého, rozumného přístupu, pro který nic není tabu a volba postupu je podřízena tvůrčímu záměru.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: