Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Kaleidoskop digitální fotografie (2.)

16. ledna 2002, 00.00 | S novým týdnem je zde i nový kaleidoskop novinek a zajímavostí určený pro všechny fandy a uživatele digitální fotografie. V krátkosti se vrátíme k produktům z veletrhu CES 2002, který již skončil v Las Vegas a pak se podíváme i na plánované novinky českého trhu.

 

 

 

Zaniklé kouzlo pražských nábřeží

15. ledna 2002, 00.00 | Někdo chodí do baru popít, já vás tam zvu na výstavu fotografií. A není to expozice ledajaká. Deset černobílých snímků známé autorky doprovodilo literární prvotinu sedmnáctiletého chlapce. Psal se rok 1957 a protagonisté se jmenovali Dagmar Hochová a Ivan Havel.

 

 

 

První seznámení s DiMAGE X

11. ledna 2002, 00.00 | Včera jsme vyrazili do Brna, abychom si mohli na vlastní kůži vyzkoušet absolutní novinku od společnosti Minolta. DiMAGE X je opravdu netradičním digitálním fotoaparátem, na který smysl se těšit.

 

 

 

Kaleidoskop digitální fotografie

10. ledna 2002, 00.00 | Dnešní kaleidoskop DF představí celkem pět nových digitálních fotoaparátů, dva zahraniční veletrhy a jeden tuzemský. Na leden slušná porce aktualit.

 

 

 

Jistota Karla Cudlína

10. ledna 2002, 00.00 | Jeden z nejuznávanějších českých fotografů mladší generace často vstupuje do světa zdánlivě chudého a nezajímavého - mezi společenské outsidery, etnické menšiny, stavební dělníky ... Snímky, které zde pořizuje, jsou však plné citu, spontaneity a poezie denního života. Výběr z nich pod názvem Jsem si jist právě nyní vystavuje World Webphoto Gallery.

 

 

 

Chvála nádraží

8. ledna 2002, 00.00 | Co vás napadne při slově "nádraží"? Vůně dálek, prázdninová cesta s rodiči nebo devastace a podivné existence? Fotografku Marii Kracíkovou toto prostředí přitahuje, a tak se pokusila zmapovat jeho vnitřní život ... Kdy že to jede nejbližší vlak?

 

 

 

Emila Medková

4. ledna 2002, 00.00 | Unikátní retrospektivní výstavu surrealistických fotografií Emily Medkové navštivte do 6. ledna 2002 v Domě U kamenného zvonu.

 

 

 

Z pralesů do říše světla

17. prosince 2001, 00.00 | Nejsou od sebe tak daleko. Ladné tvary orchidejí a filigránskou krásu exotického hmyzu můžete opustit pro tajemný svět barevných imaginací na rozhraní fantazie a snu. Nebo naopak. Nechte se zlákat recenzí na výstavy fotografií Radovana Vlčka a Jiřího Hanzlíka - obě za to stojí.

 

 

 

S fotoaparátem na osmitisícovky

7. prosince 2001, 00.00 | Ladislav Kamarád dobře ví, že těžký batoh je handicapem při překonávání obtížné a často nebezpečné cesty k vytouženému cíli - velehorským vrcholům. Přesto by se svého věrného průvodce - fotoaparátu - nevzdal. A díky oběma se na fascinující svět z osmi tisíc metrů nadmořské výšky můžeme dívat i my u svých počítačů.

 

 

 

Chutnají mraky jako šlehačka?

4. prosince 2001, 00.00 | Koho v dětství nenapadlo, jak asi chutná mrak? Nebo jaká křídla měl Ikaros? Zda může nůž obživnout? Nyní se konečně dozvíte pravdu. Z reality do snu vás zve výstava fotografií, jimž neodoláte!

 

 

 

Strana výpisu

... 386

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: