Novinky - fotoaparáty - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Olympus Pen Lite E-PL3 s výklopným displejem

4. července 2011, 00.00 | Druhý „letní model“ kompaktního fotoaparátu řady Pen je „středního kalibru“, Lite. Tento stylový model má být od letošního podzimu k dostání v černé, stříbřité a červené verzi. Má tenké tělo s jemně broušeným pláštěm z hliníkové slitiny, třípalcovou LCD obrazovku na výklopném panelu a na objektivech nabízí výměnný dekorativní prstenec.

 

 

 

Olympus Pen E-P3: rychlejší autofokus a dotykový displej typu OLED

1. července 2011, 15.00 | Poslední červnový den Olympus představil další tři kompaktní fotoaparáty řady Pen a dva objektivy M. Zuiko Digital – tedy svým způsobem letní frontální útok. Model E-P3 je nejvyšší v řadě, E-PL3 je třetí z odlehčené větve Lite a E-PM1 je vstupní model třetí větve, označené výrobcem Mini. První objektiv je širokoúhlý ED 12 mm 1:2 (ekv. u 35mm formátu: 24 mm) a druhý je portrétní 45 mm 1:1,8 (ekv. 90 mm).

 

 

 

Pentax Q – kompakt s výměnnými objektivy

24. června 2011, 00.00 | Hoya Corporation Pentax Imaging Systems Division představila svůj modulární mikrosystém – oznámila, že zahájila výrobu nového digitálního kompaktu Pentax Q s výměnnými objektivy, kterých v první fázi nabídne pět. Prodej má být zahájen v září letošního roku. Prodejní ceny těla a kitů s objektivy ani dalšího příslušenství, jako je třeba externí hledáček, nebyly ještě pro Evropu uvedeny. Tělo Pentax Q bude dodáváno v černém a bílém provedení.

 

 

 

Sony Alfa NEX-C3 – malý, lehký, kreativní

16. června 2011, 00.00 | Třetí kompaktní fotoaparát řady NEX s výměnnými objektivy a se snímačem formátu APS-C nabízí rozlišení 16 megapixelů, nové, „uživatelsky přívětivější“ rozhraní a zajímavou nabídku praktických, tvůrčích i hravých funkcí. Pokud hledáte malý, lehký, takřka kapesní kompakt se snímačem formátu APS-C a s možností používat různé vyměnitelné objektivy, je C3 jasný favorit. V prodeji má být od letošního září. Spolu s ním výrobce představil ještě nový externí blesk, 30mm makroobjektiv a další příslušenství.

 

 

 

Sony SLT Alfa 35

14. června 2011, 00.00 | Společnost Sony představila několik nových produktů – od různého příslušenství přes kompaktní fotoaparát řady Alfa NEX až po třetí model v řadě fotoaparátů SLT – Single Lens Translucent, respektive Transflex. A právě tento fotoaparát, který je postavený na technologii nesklopného polopropustného zrcadla a nabízí režim autofokusu s trvalým průběžným ostřením, si představíme jako první.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-GF3 s důrazem na maximální kompaktnost

13. června 2011, 06.00 | Když jsem nejnovější fotoaparát Lumix řady GF poprvé uviděl, napadlo mě, že se výrobce nechal inspirovat prvním veršem básně Pokora od Jiřího Wolkera: „Stanu se menším a ještě menším, až budu nejmenším na celém světě.“ Stylový, tenký a snadno použitelný Lumix GF3 je opravdu nejmenší kompakt s možností používat výměnné objektivy v nabídce Panasonic.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-FS22

17. května 2011, 00.00 | Nový stylový fotoaparát „do kapsy“ nebo dámské kabelky je nabízen ve dvou barevných verzích – klasické černé a elegantní titanově šedé. Výrobce tuto svou novinku v prvé řadě představuje jako „módní doplněk“, jenž udělá radost hlavně ženám a dívkám, zaujme ale i mládež a potenciální spotřebitele, kteří vybírají kompakt pro zábavní použití na výletu, posezení s rodinou nebo přáteli a chtějí, aby byl malý, lehký, snadno použitelný, ale byl i dobře vybaven systémy a funkcemi.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-G3

13. května 2011, 00.00 | Panasonic představil dva nové fotoaparáty Lumix: elegantní stylový FS22, určený hlavně mládeži a také ženám a dívkám, a třetí model řady G. Jaké jsou hlavní inovace? Především senzor poslední generace, díky kterému mají mít snímky nižší hladinu šumu, a hledáček „profesionálního typu“ se zobrazením všech hodnot při fotografování i natáčení Full HD videa.

 

 

 

Samsung HMX-W200 Multiproof

2. května 2011, 00.00 | Od května je v prodeji kapesní foto-video přístroj, který je voděodolný, prachotěsný a odolný vůči otřesům. Díky tomu je vhodný pro použití i v drsných podmínkách, pro nejrůznější outdoorové aktivity, na hory, k vodě i do vody. K dostání je ve dvou barevných verzích, které kombinují černou barvu s červenou nebo šedou.

 

 

 

Samsung ST93 – stylový ultrakompakt

26. dubna 2011, 00.00 | Tuto novinku v řadě stylových kapesních fotoaparátů připravil Samsung na letošní léto – v prodeji bude od června. Má elegantní design, 16-megapixelový senzor CCD, pětinásobný optický zoom a „duální stabilizaci obrazu“. Umožňuje snímat HD video 720 p, pořizovat panoramatické záběry a využívat různé hravě-kreativní filtry a šablony.

 

 

 

Strana výpisu

... 43 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: