Novinky - fotoaparáty - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Panasonic Lumix DMC-LX7

18. července 2012, 04.59 | Špičkové kompaktní fotoaparáty Lumix řady LX dospěly během let díky pozoruhodným inovacím k letošnímu modelu, který využívá současné pokročilé zobrazovací technologie a nejmodernější systémy a umožňuje realizovat i velmi náročné tvůrčí záměry. Jeho hlavní předností je excelentní objektiv Leica DC Vario-Summilux se světelností F1,4–2,3. V kombinaci s možností použít vysokou citlivost představuje vynikající vybavení i pro tvorbu ve velmi slabém osvětlení. Přístroj má také vylepšené ovládání a disponuje řadou praktických a kreativních funkcí.

 

 

 

Panasonic: 7 novinek pro léto a podzim 2012

18. července 2012, 03.51 | Panasonic posiluje a rozšiřuje několik řad fotoaparátů Lumix. Dne 18. července oficiálně představil sedm nových produktů, šest fotoaparátů Lumix DMC a jeden objektiv: G5, LX7, FZ200, FZ62, LZ20 a SZ5 plus objektiv Lumix G Vario HD 45–150 mm 1:4,0–5,6. Všechny novinky jsme měli možnost poprvé vidět na evropské konferenci v Budapešti ve dnech 3. a 4. července.

 

 

 

Samsung EX2F s Wi-Fi

5. července 2012, 20.17 | Přejete si výkonný, důmyslně řešený a dobře vybavený kompaktní fotoaparát, u kterého byste nemuseli vyměňovat objektivy, ale mohli využít jeho kvalitní světelný zoom? Pak může být jedním z vašich favoritů nástupce kompaktu Samsung EX1 – model EX2F, který přináší oproti svému předchůdci zajímavá vylepšení. Jedním z nich je zabudovaný modul Wi-Fi pro jednoduchý a rychlý bezdrátový přenos pořízených fotografií a videoklipů.

 

 

 

Sony Cyber-shot DSC-RX100

12. června 2012, 11.05 | Velmi výkonný a zajímavý kapesní kompakt využívá palcový obrazový snímač CMOS Exmor s rozlišením přes 20 milionů efektivních pixelů a výborně světelný objektiv Carl Zeiss Vario-Sonnar T* s 3,6násobným optickým zoomem. Na objímce objektivu je otočný ovládací prstenec, který umožňuje pohotové nastavení expozice, zoomu, režimu Picture Effect. K dispozici je také funkční tlačítko pro rychlý přístup k často používaným funkcím. Samozřejmostí je široký výběr režimů, programů a funkcí.

 

 

 

Canon EOS 650D

10. června 2012, 20.54 | Nová digitální zrcadlovka pro amatérské tvůrce se v nabídce Canon od 15. června zařadí mezi modely 600D a 60D. Uživatelé ji budou moci ovládat klasicky, anebo s využitím dotykového displeje na výklopném a otočném panelu. Výrobce se dále zaměřil na vysokou kvalitu obrazu, a to jak fotografií, tak i Full HD videa, které je navíc stereofonní. K dipozici jsou inteligentní automatické programy, zajímavý výběr praktických i tvůrčích funkcí a také manuální režim pro pokročilé využití.

 

 

 

Pentax Optio LS465

30. května 2012, 00.36 | Nový stylový ultrakompakt v nabídce Pentax je nabízen ve třech barevných variantách, černé – Classic black, purpurové – Amethyst purple a růžové – Ruby pink, ale navíc umožňuje uživatelsky měnitelný vzhled těla díky výměnným fóliím – skinům s tím, že v základní dodávce je 10 fólií. Má obrazovku s poměrem stran 16:9 a nabízí řadu scénických režimů a tvůrčích filtrů.

 

 

 

Pentax K-30 – kompaktní, výkonný, voděodolný

25. května 2012, 14.23 | Pentax představil novou kompaktní digitální zrcadlovku, která bude uvedena do prodeje ve druhé půli letošního července. Ačkoli se jedná o fotoaparát s jednoduchým ovládáním určený pro amatérskou tvorbu, nabízený v černé, bílé a modré barevné verzi, zaujme svými technickými parametry. A zvlášť je třeba vyzdvihnout, že má jako první v této cenové kategorii voděodolné tělo.

 

 

 

Sony Alfa NEX-F3

22. května 2012, 13.10 | Společnost Sony rozšířila nabídku svých systémových kompaktních fotoaparátů Alfa NEX se snímači formátu APS-C o další lehký model. Má výklopný LCD panel, výklopný blesk, umožňuje snadné fotografování v režimu Superior Auto i ruční nastavení hodnot expozice, umožňuje natáčet kvalitní AVCHD video a baterii s výdrží 470 snímků lze nabíjet přes USB.

 

 

 

Sony SLT Alfa 37

22. května 2012, 08.25 | Nový digitální SLT fotoaparát s pevným polopropustným zrcadlem v nabídce Sony je vybaven 16megapixelovým snímačem Exmor APS HD CMOS, nabízí sériové snímání rychlostí 7 snímků za sekundu s průběžným automatickým ostřením a umožňuje pořizovat ozvučené Full HD video.

 

 

 

Fujifilm X-Pro1 – první seznámení a snímky

10. května 2012, 00.00 | Měli jsme možnost krátce vyzkoušet nejnovější kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy – Fujifilm X-Pro1 spolu s trojicí prvních objektivů Fujinon XF, které výrobce připravil pro zahájení prodeje. Nabízíme první zkušenosti i výběr několika zkušebních snímků, které jsme mohli během prezentační akce pořídit.

 

 

 

Strana výpisu

... 35 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: