Novinky - fotoaparáty - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Olympus Tough TG-1 iHS

9. května 2012, 00.00 | Olympus představil nový velmi odolný, vodotěsný, výkonný a výborně vybavený kompakt ve své řadě outdoorových fotoaparátů Tough. Na rozdíl od ostatních modelů s velice kompaktními objektivy s lomenou drahou paprsků je TG-1 objektiv klasické koncepce, navíc se základními clonovými čísly 2,0 a 4,9.

 

 

 

BenQ GH200 s filtrem MagiQ

7. května 2012, 00.00 | BenQ koncem dubna představil nový stylový kompakt. Vejde se i do kapsy, je tudíž snadné mít ho stále s sebou a připravený k pohotovému použití. Díky 12,5násobnému optickému zoomu umožňuje poměrně všestranné použití. A pomocí nového filtru MagiQ lze vytvářet působivé obrázky s vysokým dynamickým rozsahem.

 

 

 

BenQ LM100 – vodotěsný a odolný kompakt

26. dubna 2012, 00.00 | Společnost BenQ od dubna nabízí svůj první kompaktní fotoaparát, který je vodotěsný, prachotěsný, odolný při pádu a fungující i za mrazu. Vejde se do kapsy a díky jednoduchému použití je vhodný i pro úplné začátečníky a děti.

 

 

 

Samsung NX20, NX210 a NX1000 s integrovanou Wi-Fi jednotkou

20. dubna 2012, 11.00 | Samsung rozšířil svou nabídku kompaktních systémových fotoaparátů řady NX o trojici modelů, které jako první nabízejí funkci bezdrátového Wi-Fi připojení. To usnadňuje a urychluje sdílení fotografií a videoklipů: jakmile je uživatel pořídí, může je obratem sdílet na sociálních sítích nebo odeslat do svého cloudového úložiště.

 

 

 

Nikon D3200 s nejnovějším režimem Průvodce

19. dubna 2012, 06.00 | Nikon představil „následovníka“ nejlépe prodávané digitální zrcadlovky v Evropě, D3100. Nová, snadno použitelná amatérská zrcadlovka má snímač s rozlišením 24 Mpx, procesor EXPEED 3 a režim Průvodce nejnovější generace s podporou videa ve Full HD rozlišení. Je vhodná pro začátečníky v oblasti fotografování digitální zrcadlovkou, lze ji používat jako rodinný fotoaparát a poslouží i na cestě, výletu, procházce.

 

 

 

Canon EOS-1D C jako Cinema

13. dubna 2012, 00.00 | Nová digitální zrcadlovka Canon je koncipovaná tak, aby co nejlépe posloužila pro natáčení videoklipů a filmů s vysokým rozlišením a pro televizní produkci. Jednou z předností je vysoký výkon i při nízké úrovni osvětlení a dynamický rozsah jako u klasických filmových kamer. Canon také oznámil, že vyvíjí čtyři nové „filmové“ zoomy, které rozšíří řadu objektivů EF Cinema, a novou digitální filmovou kameru EOS C500.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-GF5

10. dubna 2012, 00.00 | Panasonic představil nový model z nejvíce kompaktní série fotoaparátů Lumix s výměnnými objektivy Lumix GF. GF5 oproti loňskému modelu GF3 nabízí několik drobných změn, zejména vylepšenou ergonomii s větší, lépe tvarovanou úchopovou částí pro pravou ruku a třípalcový dotykový displej s vyšším rozlišením.

 

 

 

Canon EOS 60Da pro fotografování hvězd

4. dubna 2012, 01.00 | Canon upravil poloprofesionální digitální zrcadlovku EOS 60D na verzi 60Da pro astronomickou fotografii. Tato speciální verze umožňuje snímat červené spektrum, které produkují emisní mlhoviny, a má modifikovaný nízkoprůchodový filtr, citlivější na infračervenou část spektra, na určité vodíkové vlnové délky elektromagnetického záření: hydrogen-alpha – Hα.

 

 

 

Kompaktní fotoaparáty Sony Cyber-shot pro letošní sezónu

22. března 2012, 00.00 | Společnost Sony představila novinky v několika oblastech, na které se zaměřuje. Zatím jsme se věnovali jen vysoce výkonnému modelu Cyber-shot HX200V s 30násobným ultrazoomem a SLT fotoaparátu Alfa 57. Připravili jsme proto stručný přehled dalších nových kompaktů Cyber-shot, pro vaši snadnější orientaci spolu s prodejními cenami.

 

 

 

Sony SLT Alfa 57 snímá souvisle rychlostí 12 snímků za sekundu

16. března 2012, 00.00 | Nový model fotoaparátu s technologií nesklopného polopropustného zrcadla (Translucent Mirror Technology) a s elektronickým hledáčkem je přirozeným nástupcem SLT-A55 a svými technickými parametry se blíží modelu A65. Má 16Mpx snímač, nejnovější procesor BIONZ, LCD na výklopném a otočném panelu a širokou nabídku režimů a funkcí.

 

 

 

Strana výpisu

... 36 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: