Novinky Panasonic a IFA Berlin 2013 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Novinky Panasonic a IFA Berlin 2013

5. září 2013, 07.51 | Společnost Panasonic Europe oznámila založení Panasonic Cloud Management Services Europe B.V., která povede expanzi na trhy profesionálních cloudových služeb. Nová společnost vzniká na základě CameraManager.com, předního evropského poskytovatele cloudových dohledových služeb se sídlem v Nizozemsku, jehož firma Panasonic koupila v červenci. Panasonic také vystavuje na veletrhu spotřební elektroniky IFA 2013.

Panasonic ve své expozici tradičně prezentuje své produktové řady, inovace a technologie se zaměřením na 4K řešení včetně nejtenčího 20palcového 4K tabletu, prototypů 4K OLED panelů vyráběných metodou “RGB all-printing“, 4K Blu-ray přehrávačů a rekordérů vybavených 4K upscalingem a prototypu 4K videokamery.

 

Smart VIERA TX-L65WT600

 

Vystavuje první model Ultra HD TV se vstupem 4K 50/60p postaveným na specifikacích HDMI 2.0 a s rozhraním DisplayPort 1.2a. Televizor má certifikaci THX 4K, úhlopříčku 65 palců (165 cm), využívá technologii 2000 Hz BLS (Back Light Scanning) a nabízí přehrávání 4K obsahu při frekvenci až 60 snímků za sekundu. Pod označením Panasonic Smart VIERA TX-L65WT600 bude v prodeji už od konce září.

 

Lumix GX7

 

Představuje ale také cloudové řešení budoucnosti, aplikovatelné ve všech sférách života, od velkého obchodu až po běžné domácnosti, další produktové a technologické novinky z kategorie AV, HiFi, foto-video-imaging včetně fotoaparátů Lumix, jako DMC-GX7, DMC-XS3 nebo DMC-FZ72, domácích spotřebičů a také B2B řešení v oblasti cloudových monitorovacích služeb a ekologických inovací.

 

Podrobné informace hledejte na webu Panasonic.cz. V příloze je připojena brožura Panasonic o fotoaparátech Lumix řady G (PDF, angl.). 

 

 

 

 

 

 

Přílohy:

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: