Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Canon Cinema EOS CN-E 14 a 135 mm

20. ledna 2013, 23.56 | Canon rozšířil produktovou řadu objektivů systému Cinema EOS EF o dva nové s pevnou ohniskovou vzdáleností, CN-E 14 mm T3,1 L F a CN-E 135 mm T2,2 L F. Objektivy byly navrženy tak, aby vyhověly nárokům profesionálních uživatelů. Podporují rozlišení 4K, využívají vyspělé optické technologie a mají kvalitní konstrukcí optimalizovanou pro profesionální práci.

 

 

 

Braun Kenora – batoh a brašny

7. ledna 2013, 12.02 | Nabídku brašen, batohů a pouzder Braun Photo Technik, GmbH, rozšířila řada Kenora z odolného nylonového materiálu. Obsahuje fotobatoh se snadným, rychlým přístupem ke všem důležitým částem fotografického vybavení nebo videosetu a tři brašny s popruhy přes rameno ve třech velikostech. A k dispozici jsou i praktické doplňky.

 

 

 

Samsung 45 mm 1:1,8 2D/3D

4. ledna 2013, 09.40 | Spolu s novým systémovým kompaktem NX300 Samsung představil 45mm 2D/3D objektiv, umožňující pořizovat obraz s prostorovým efektem. Samozřejmě je použitelný nejen pro fotografování, ale i snímání Full HD/1080p videoklipů. Samsung bude své nové produkty, NX300 a 45mm 2D/3D objektiv, předvádět ve své expozici na veletrhu CES 2013 ve střední hale Las Vegas Convention Center.

 

 

 

Vanguard Quovio 41

4. ledna 2013, 07.52 | Nápaditě řešená velká brašna s popruhem přes rameno je určena pro bezpečné uložení a přenášení poměrně bohaté výbavy s digitálním SLR nebo SLT fotoaparátem nebo digitální soupravy s videokamerou. Umožňuje okamžitý, pohotový přístup k uloženému přístroji i během cesty a samozřejmě má i kapsu pro tablet či netbook.

 

 

 

Braun Pro Kit 8

3. ledna 2013, 22.05 | Praktický flexibilní montážní systém pro fotoaparáty, videokamery a mobilní telefony se zabudovaným fotoaparátem pochází z dílny firmy Braun Photo Technik GmbH se sídlem v Norimberku. Osmička v názvu znamená, že se jedná o sadu obsahující osm jednotlivých dílů včetně transportního pouzdra, která nabízí osm funkcí.

 

 

 

Vanguard Quovio 26

3. ledna 2013, 10.05 | Řada Quovio obsahuje nápaditě řešenou velkou brašnu, tuto malou příruční brašnu, fotobatoh a brašnu s kolečky a teleskopickým madlem. Výrobky jsou řešeny tak, aby byly vhodné pro fotografickou výbavu i videovybavení, aby odpovídaly potřebám multimediální tvorby a stylu práce současných fotografů a kameramanů. Svým provedením vyhoví i velmi vysokým nárokům, jsou praktické, mají moderní stylový vzhled a design pro použití na cestách.

 

 

 

Canon KJ20x8,2B KRSD

26. prosince 2012, 19.53 | Canon představil nový výkonný víceúčelový 2/3” HD objektiv se zoomem v kompaktním lehkém provedení (váží pouze 1,25 kg). Má špičkovou optiku a je ideální pro kameramany, kteří požadují vynikající kvalitu při natáčení svateb, firemních videoklipů, vzdělávacích filmů nebo dokumentů a využijí zajímavé a praktické funkce, kterými objektiv disponuje.

 

 

 

Zalman externí box pro 2,5” disky

18. prosince 2012, 08.35 | Zalman představil externí box pro 2,5” SSD a HDD disky ZM-HE135 s možností hardwarového šifrování nosiče klíčem 256bit AES, zaručujícím bezpečnost uložených dat. Je lehký a elegantní, vyrobený z hladké hliníkové slitiny. Má účinné odvádění tepla od disku a nabízí přenos dat na úrovni 640 MB/s v režimu USB 3.0.

 

 

 

FOMEI: filtry NISI GOLD LR UV

6. prosince 2012, 10.21 | Společnost FOMEI začátkem prosince nabídla zajímavý tip na vánoční dárek: UV filtr NISI GOLD se zlatým kroužkem, tedy praktický a efektní "šperk" na fotoaparát. Filtry NISI LR UV (Golden ring) mají ultratenký pozlacený kroužek, který dodá fotoaparátu elegantní vzhled.

 

 

 

Transcend ESD200 – SSD do kapsy

1. prosince 2012, 10.33 | Společnost Transcend rozšířila nabídku přenosných externích SSD „disků“ s USB 3.0 o toto opravdu kapesní provedení externího uložiště. Datová média typu Solid-State Drive jsou stále více vyhledávanou volbou pro uživatele počítačů. Jejich výhodou oproti tradičním diskům je výkon a odolnost proti otřesům, neboť na rozdíl od magnetických pevných disků nemají pohyblivé mechanické části, a mají i nižší spotřebu elektrické energie.

 

 

 

Strana výpisu

... 43 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: