Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Objektiv Panasonic ET-DLE030 a projekce na extrémně krátké vzdálenosti

21. listopadu 2013, 14.47 | Demontovatelný objektiv ET-DLE030 přináší nové možnosti projekce na extrémně krátké vzdálenosti pro studiové i veřejné promítání. Nový výměnný objektiv přesměruje obraz dopředu nad projektor a umožňuje tak promítat na plochu vzdálenou jen 37 cm od projektoru.

 

 

 

Olympus: Akce "Fotocihla"

19. listopadu 2013, 13.47 | Olympus zaujal svou nejnovější reklamní kampaní na podporu zájmu o kompaktní systémové fotoaparáty s výměnnými objektivy OM-D a PEN. Ač byla spuštěna v předvánočním období, je koncipována s notnou dávkou „aprílové“ nadsázky. A je to také ukázka, že "Kdo si hraje, může i trochu zlobit".

 

 

 

Nové velkoformátové public displeje NEC "P"

14. listopadu 2013, 21.48 | NEC Display Solutions Europe nabízí vylepšené velkoformátové displeje "P" pro kritické aplikace s provozním zatížením 24/7. Využívají nové technologie, jako Human senzor, rozhraní NFC a dálkově ovládaný prohlížeč, a díky nižším provozním nákladům jsou vhodné pro použití v dopravě, energetice, výrobě a non stop signage systémech.

 

 

 

WD My Passport Air 1 TB

14. listopadu 2013, 21.30 | Western Digital uvedl na trh nový externí disk My Passport Air 1 TB, jediný přenosný disk pro uživatele počítačů Mac s kapacitou 1 TB v tenkém stylovém kovovém obalu, se "superrychlým" připojením USB 3.0 a s prvky pro zabezpečení dat Time Machine.

 

 

 

EIZO FORIS FG2421 s funkcí „Turbo 240“

14. listopadu 2013, 13.55 | Tento nový výkonný monitor v řadě FORIS uvedl japonský výrobce EIZO Corporation na trh v České republice a na Slovensku letos v listopadu. Je to nejvýkonnější progamingový monitor, který kdy společnost EIZO vyrobila.

 

 

 

Epson EH-TW5200: 2D i 3D zobrazení v rozlišení Full HD

13. listopadu 2013, 17.34 | Model EH-TW5200 je především herní projektor, vybavený „rychlým režimem“ pro minimalizaci prodlevy obrazu. Umožňuje hrát 2D i 3D hry v rozlišení Full HD, je tedy ideální pro hráče, kteří chtějí investovat do velkého projekčního plátna jako doplňku herní konzoly, má vysoký kontrastní poměr a nové možnosti připojení přes rozhraní MHL pro přehrávání obsahu z telefonů a tabletů.

 

 

 

Nové monitory Packard Bell Maestro a Viseo

13. listopadu 2013, 14.08 | Acer představil inovované monitory Packard Bell pro uživatele hledající cenově dostupné displeje bez kompromisů v technických vlastnostech a designu. Na výběr jsou úhlopříčky od 18,5 až po 27 palců. Některé modely jsou k dispozici s IPS a VA panelem, který zaručuje ostrý obraz, přirozené barvy a široké pozorovací úhly (až 178 °).

 

 

 

Epson EH-TW490 pro domácí kino

10. listopadu 2013, 12.23 | Nejnovější model snadno přenosného a cenově dostupného HD-Ready projektoru řady EH-TW400 umožňuje přehrávat filmy, hrát hry, sledovat sportovní události nebo promítat fotografie, nabízí svislou i vodorovnou korekci lichoběžníkového zkreslení obrazu a záruku na lampu prodlouženou na tři roky.

 

 

 

Novinky NEC SpectraView a SpectraView Reference

5. listopadu 2013, 05.17 | NEC Display Solutions Europe postupně aktualizuje svou řadu displejů SpectraView a SpectraView Reference. Některé modely už jsou v prodeji, další budou do prodeje uvedeny v listopadu a prosinci. Rozšiřuje tak nabídku pro kreativní profesionály, pracující v barevně kritických aplikacích. A všechny modely „Reference“ mají standardní záruku 5 let.

 

 

 

Sony VAIO Fit multi-flip PC a Tap 11

4. listopadu 2013, 23.05 | V listopadu jsou v prodeji nové stylové laptopy, respektive tablety s tenkou klávesnicí, kterou lze uchytit magnety. Všechny modely jsou velice tenké a lehké, Fit multi-flip PC lze snadno změnit na tablet, počítač nebo prezentační rámeček, Tap 11 má šikovnou tenkou nabíjecí a oddělitelnou klávesnici.

 

 

 

Strana výpisu

... 34 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: