Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Photokina - World of Imaging

Staronový "seriál" je přesněji řečeno souborem článků, které spojuje skutečnost, že se přímo i nepřímo váží k mezinárodnímu veletrhu Photokina - World of Imaging, která se každé dva roky koná v Kolíně nad Rýnem. Toto zařazení do "seriálu" má usnadnit a urychlit vyhledávání těchto článků a pojednání. Veletrh se koná v září a IDIF na něj vysílá vždy alespoň jednoho svého novináře a fotografa. Ten se účastní i programů, které se konají ještě před otevřením veletrhu pro širokou veřejnost, a čtenářům serverů IDIF zprostředkuje korektní informace a představí nové a zajímavé produkty. Veletrh se konal letos, další tudíž bude v září 2014.

 

 

 

Toshiba AT300 – desetipalcový tablet

21. srpna 2012, 16.34 | Společnost Toshiba Europe GmbH představila nový tablet s displejem o úhlopříčce 25,7 cm (10,1 palce). Je stříbřitý, s texturovaným povrchem, běží na platformě Android 4.0, Ice Cream Sandwich, je vybaven nejnovějším procesorem NVIDIA Tegra 3, nabízí obsáhlou sadu funkcí konektivity a je určen pro každodenní práci s multimédii a hraní her na cestách.

 

 

 

NEC L51W LED mobilní projektor

21. srpna 2012, 16.11 | Společnost NEC Display Solutions Europe představila nový profesionální, lehký, subtilní a snadno přenosný projektor NEC L51W LED. Je poměrně výkonný, umožňuje flexibilní použití pro mobilní a podnikové aplikace, a přitom je cenově dostupný - jeho doporučená cena bez daně je necelých dvanáct tisíc korun.

 

 

 

Ultrabook Toshiba Portégé Z930

12. srpna 2012, 22.17 | Společnost Toshiba Europe GmbH uvedla do prodeje novou generaci nejlehčího Ultrabooku, který váží jen 1,1 kg, tedy stejně, jako oblíbený předchůdce, model Portégé Z830. Zachován zůstal také osvědčený a elegantní design s důrazem na pohodlí, šasi a kryt z hořčíkové slitiny s vnitřní výztuží ve tvaru plástve, matný displej, podsvícená klávesnice a porty plné velikosti.

 

 

 

Nikon 1 Nikkor 11–27,5 mm

9. srpna 2012, 13.48 | Nový kompaktní širokoúhlý 2,5násobný zoom pro systém Nikon 1 je řešen jako zasouvací, tudíž v neaktivní, zasunuté poloze zabírá minimální prostor. Je menší než kitový zoom Nikkor 1 s rozsahem 10–30 mm, se kterým byl systém Nikon 1 uveden na trh jako novinka, a není vybaven systémem optické stabilizace obrazu. V prodeji bude i v sadě s novým fotoaparátem Nikon 1 J2.

 

 

 

Dell Precision M4700 a M6700

7. srpna 2012, 18.35 | Společnost Dell představila novou generaci mobilních pracovních stanic pro profesionály. Modely Dell Precision M4700 a M6700 v konfiguraci s 15- a 17palcovým displejem jsou určeny pro uživatele, kteří potřebují nebo vyžadují notebooky s maximálním výkonem a certifikace od předních softwarových společností zaručující spolehlivý chod.

 

 

 

Acer TravelMate B113

30. července 2012, 09.08 | Přibližně v půlce letních prázdnin Acer představil malý, tenký, lehký, elegantní notebook TravelMate B113 s dlouhou výdrží baterie, díky níž je vhodný pro každodenní studium nebo jiné použití. Představuje výborné řešení pro školáky a studenty, kterým nabízí výbornou mobilitu, snadnou komunikaci a jednoduché použití. Dobře poslouží začátečníkům, ale také pokročilým uživatelům, kteří hodně cestují.

 

 

 

Toshiba LX830 Full HD počítač All-In-One

25. července 2012, 15.43 | Nový počítač typu „vše v jednom“ představuje multifunkční zábavní centrum s obrazovkou v plném vysokém rozlišení, které poslouží i pro sledování filmů a televizních pořadů, a výborný herní i výpočetní výkon.

 

 

 

NEC MultiSync P232W

25. července 2012, 07.55 | NEC Display Solutions Europe představil další generaci desktop LCD panelů MultiSync série P: 23" Professional Desktop Display. Nový displej využívá nejnovější W-LED technologii, poskytuje vysokou kvalitu obrazu včetně reprodukce barev, splňuje nejvyšší požadavky na Eco produktivitu a nízký příkon, poskytuje výbornou konektivitu a zaujme i z hlediska ergonomie.

 

 

 

Canon EF-M 22 mm 1:2,0 STM

24. července 2012, 12.34 | Druhý z dvojice prvních objektivů nového standardu EF-M pro modulární kompaktní fotografický systém Canon EOS M. Na rozdíl od standardního kitového zoomu 18–55 mm nabízí pevnou ohniskovou vzdálenost 22 mm a ploché, maximálně kompaktní provedení, které přesně odpovídá představě o diskrétním, malém a lehkém systémovém fotografickém přístroji, který se velmi snadno přenáší i používá.

 

 

 

Strana výpisu

... 48 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: