Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Toshiba Satellite P a Satellite Pro

5. dubna 2012, 00.00 | Společnost Toshiba Europe GmbH uvedla na trh nové notebooky ve dvou produktových řadách, P s maximální multimediální výbavou a Pro s akcentem na mobilitu a všestrannost. Mají stylový vzhled, modely řady C mají černý povrch odolný proti poškrábání doplněný elegantním rýhováním a řada L nabízí lesklý „stříbrný“ design s rýhováním.

 

 

 

Western Digital My Passport nové generace

3. dubna 2012, 00.00 | Společnost Western Digital v březnu uvedla na trh novou generaci své nejprodávanější řady externích přenosných disků My Passport. Uživatelům nabízí moderní stylový design vnějšího pouzdra a vylepšené prvky automatického zálohování a bezpečnosti. A jako první má kapacitu paměti 2 TB.

 

 

 

Canon PIXMA MX895 a MX715 – multifunkce hlavně pro domácí kanceláře

2. dubna 2012, 00.00 | Nejnovější výkonná multifunkční zařízení s inkoustovou tiskárnou, skenerem, kopírkou a vysokorychlostním faxem nabízejí uživatelům vylepšené funkce a snadnější tisk z tabletů a chytrých telefonů. Zaujmou vysokou rychlostí barevného tisku, 35stránkovým automatickým oboustranným podavačem dokumentů i stylovým designem. Jejich použití je víceúčelové, vhodné jsou především pro domácí kanceláře.

 

 

 

Tokina AT-X 17–35 mm 1:4 Pro FX je v prodeji

26. března 2012, 00.00 | Nový kompaktní širokoúhlý zoom Tokina je konstruován pro fotoaparáty s obrazovým snímačem formátu, který odpovídá velikosti políčka kinofilmu. Vyznačuje se pevnou světelností a přesným automatickým zaostřováním. Nejkratší ohnisková vzdálenost 17 mm nabízí obrazový úhel 103,9°, vhodný pro široké záběry krajiny, pořizování působivých momentek nebo fotografování v malém prostoru.

 

 

 

Tamrac MicroSync II Digital

20. března 2012, 00.00 | Společnost EKG foto na český trh uvedla inovovaný inteligentní radiový odpalovač pro dálkové spouštění zábleskových světel a ovládání většiny SLR fotoaparátů.

 

 

 

Ilford Galerie Prestige: nová řada inkjetových fotografických papírů

15. března 2012, 00.00 | Společnost FOMEI zahájila prodej nové řady papírů pro fotografie zhotovované inkoustovou tiskovou technologií. Ilford Galerie Prestige je prakticky nástupcem řad Ilford Galerie Smooth a Ilford Galerie Gold. Tyto řady byly sloučeny do jedné, nazvané Prestige. V nabídce jsou ale také velmi zajímavé novinky!

 

 

 

Lowepro Quick Case 100 a 120

14. března 2012, 00.00 | Dvojice nových ochranných a transportních pouzder ve stylovém „retro“ designu je určena pro zrcadlovky s nasazeným objektivem, stejně jako pro kompaktní fotoaparáty s výměnnými objektivy, anebo kompakty vybavené ultrazoomy.

 

 

 

FOMEI BinoCase 401, 402 a 403

13. března 2012, 00.00 | Pokud pro své fotografické aktivity v přírodě potřebujete také dalekohled, respektive triedr, a chcete ho nosit ve speciální ochranné a transportní brašně, pak v nabídce FOMEI najdete tyto tři nové univerzální modely primárně určené právě pro dalekohledy.

 

 

 

Tamrac Zuma: nové brašny a batoh

12. března 2012, 00.00 | Tamrac v reakci na rozšiřující se nabídku systémových kompaktních fotoaparátů s výměnnými objektivy nabízí stále více různě koncipovaných brašen a batohů, vhodných právě pro tento druh fotografického vybavení. Nově se jedná o čtyři lehké a prakticky řešené modely v řadě Zuma, nabízené ve dvou atraktivních barevných kombinacích – černé s burguňskou vínovou a černé se šedou.

 

 

 

Tamron SP 24–70 mm 1:2,8 Di VC USD

8. března 2012, 00.00 | Tamron v únoru rozšířil svoji nabídku produktů o tento základní zoom s výbornou světelností, konstantní v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti, s efektivním systémem optické stabilizace, rychlým automatickým ostřením a s kvalitní povrchovou úpravou.

 

 

 

Strana výpisu

... 50 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: