Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Výstavy

Pozvánka na vernisáž výstavy profesorů školy 12.2. a koncert na schodech dne 17.2.

9. února 2015, 08.14 | Jazzu mír dámy a pánové! "Kdo umí, dělá, kdo neumí, učí a kdo neumí učit, ten zastává funkci" Tento citát se někteří učitelé a vedoucí pracovníci pokusí zpochybnit tím, že položí svoji hlavu na špalek veřejné kritiky.

 

 

 

MIROSLAV MACHOTKA: UDÁLOSTI MÍST | RETROSPEKTIVA

4. února 2015, 08.12 | Přijďte si prohlédnout přehlídku čtyřicetileté tvorby osobitého představitele současné české fotografie.
Výstava pod názvem Události míst představuje rozsáhlý soubor Machotkových černobílých fotografií, které vznikaly analogovým procesem v průběhu zhruba posledních čtyřiceti let.

 

 

 

NIKON KALENDÁŘ 2015

3. února 2015, 08.35 | Nenechte si ujít výstavu 50 nejlepších fotografií ze soutěže Nikon kalendář 2015.
Soutěž je určená všem milovníkům fotografování s Nikonem a mohou se jí zúčastnit nejen profesionálové, ale i amatéři. Nejlepší fotografie jsou každý rok draženy a výtěžek z dražby je věnován na charitativní účely.

 

 

 

MODEL

26. ledna 2015, 08.43 | Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy MODEL, představující tvorbu současných umělců: Thomase Demanda, Lorenze Estermanna, Antony Gormleyho, Mariele Neudecker, Juliana Opieho, Jaroslava Róny, Toma Sachse, Pavly Scerankové, Thomase Schütteho, Rachel Whiteread a Edwina Zwakmana, kteří se ve své tvorbě věnují fenoménu modelu a modelování.

 

 

 

Vladimír Skrepl - Lež a lži

23. ledna 2015, 08.07 | Zveme Vás na výstavu fotografií Vladimíra Skrepla.
Název výstavy „Lež a lži“ má výklad psychologizující, který sleduje mužský a ženský princip, dominanci a autoritu a společensko-politický.

 

 

 

Petr Berounský – Moje divadlo

22. ledna 2015, 08.00 | Nenechte si ujít letos první, zahajovací akci v galerii OKO - výstavu fotografií známého ústeckého profesionálního fotografa PETRA BEROUNSKÉHO “MOJE DIVADLO”.

 

 

 

Tomáš Honz - Utajené země

19. prosince 2014, 13.44 | Přijďte si prohlédnout výstavu studenta pražské Akademie výtvarných umění Tomáše Honze, který představuje 28 zcela nových malířových obrazů.

 

 

 

Canon - Velká obrazová digitální revoluce

18. prosince 2014, 13.41 | Zveme Vás na jedinečnou výstavu, která dokumentuje revoluční změny od dob prvních kompaktních digitálních fotoaparátů.

 

 

 

Jan Ságl – Deset stran jedné mince

10. prosince 2014, 14.41 | Přijďte si prohlédnou výstavu Jana Ságla, jednoho z aktivních dokumentátorů dění po listopadu 1989. Výstava se soustředí především na vybrané cykly, které Jan Ságl realizoval v době života v komunistickém Československu.

 

 

 

Michaela Thelenová: Na konci světa

10. prosince 2014, 14.38 | Zveme Vás na výstavu fotografií Michaely Thelenové, která patří mezi významné představitele silné skupiny výtvarných umělců, kteří vstoupili do českého a postupně také do mezinárodního kontextu kolem poloviny devadesátých let 20. století.

 

 

 

Strana výpisu

... 22 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: