Art Books Wanted 2013: Výzva pro autory - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Art Books Wanted 2013: Výzva pro autory

3. května 2013, 10.17 | Nakladatelství EDITION LIDU vyhlásilo 2. ročník mezinárodní výzvy pro autory s názvem ART BOOKS WANTED, která byla poprvé s úspěchem zorganizována v roce 2012.

 

 

Art Books Wanted 2013

 

Druhý ročník přináší nejen hlavní cenu pro vítěze ve výši 1000 € (tedy 25 000 Kč), ale také mnoho zajímavých tvůrčích příležitostí pro přihlášené autory. Vyhlášení letošního ročníku je doprovázeno uvedením nových webových stránek a vizuální identity projektu Art Books Wanted 2013.

 

Výzva k předkládání přihlášek je otevřena umělcům, ilustrátorům, grafickým designérům, fotografům, spisovatelům, studentům umění a designu, nově také nezávislým nakladatelům a všem tvůrčím duším.

 

Do projektu Art Books Wanted můžete přihlašovat autorské knihy, originální komiksy, ziny, typografické knihy, ručně tištěné knihy, ilustrované povídky, knihy pro děti, fotografické katalogy, interaktivní knihy využívající elektronická média (PC, epub, iBooks, aplikace apod.) a další originální knižní formy.

 

Přihlášená díla mohou mít podobu návrhů či maket určených k publikování. Může jít také o knihy (sešity, složky, desky apod.) tištené v limitovaných edicích nebo o unikátní umělecká díla a konceptuální projekty využívající knihu jako umělecké médium. Díla mohou mít libovolný námět a použitou techniku, s texty v češtině, angličtině a dalších světových jazycích nebo díla zcela bez textu.

 

Podrobnosti najdete na oficiálním webu projektu ART BOOKS WANTED a zde podrobné informace v češtině.

 

Art Books Wanted 2013

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: