Odkazy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Odkazy

Centrum FotoŠkoda bude v Česku prodávat fotoaparáty značky Ricoh

21. října 2010, 00.00 | Zástupci společností Centrum FotoŠkoda a Ricoh v pondělí 18. října na tiskové konferenci oznámili, že se obě firmy dohodly na bližší spolupráci. Centrum FotoŠkoda se tak stává oficiálním prodejcem fotografické techniky značky Ricoh pro Českou republiku.

 

 

 

Soutěž Czech Press Photo 2010 ovládly zahraniční události

13. října 2010, 00.00 | V pondělí 11. října byly zveřejněny výsledky prestižní tuzemské soutěže fotografů Czech Press Photo 2010. Zajímá vás, kteří fotografové byli letos oceněni? Více viz náš článek.

 

 

 

Krátce o fotografovaní makra v protisvětle

7. září 2010, 00.00 | V našem článku si povíme několik rad o fotografování makra v protisvětle, pomocí kterého lze pořídit zajímavé snímky.

 

 

 

Chcete vidět spoustu zajímavých fotografií?

13. dubna 2010, 00.00 | U fotografa je hlad po inspiraci nikdy neutuchajícím dějem, a proto vám přinášíme další vydatnou porci špičkových snímků, které pořídili profesionálové z celého světa. Proto neváhejte a prohlédněte si náš článek.

 

 

 

Co nového (ne)chystá Fujifilm?

8. dubna 2010, 06.00 | Společnost Fujifilm poměrně již dlouho nepředstavila jiný fotoaparát, než kompakt (pomineme-li trochu extravagantní 3D fotoaparát Fujifilm Real 3D W1), což je škoda. Přitom se jedná o výrobce, který dokázal v minulosti představit fotoaparáty s revolučními snímači (Super CCD a EXR senzory), jež dovolovaly pořizovat snímky s velkým dynamickým rozsahem. Nedávno se ovšem na internetu objevily některé neoficiální informace (neboli fámy), které mohou být vodítkem pro úvahy, co nového asi Fujifilm v blízké době (ne)chystá. Více viz náš článek.

 

 

 

Představujeme si sérii fotobatohů/brašen Vanguard Up-Rise

29. března 2010, 00.00 | Poohlížíte se v poslední době po nějakém fotobatohu či brašně, kde by nalezla azyl vaše fotovýbava? Pokud ano, tak by vás mohl zaujmout tento článek, ve kterém se podíváme blíže na zoubek dvěma fotobatohům Vanguard Up-Rise s označením 34 a 48. Tím ale náš článek nekončí, jelikož si ještě představíme duo fotobrašen Vanguard Up-Rise 15Z a 22. Více viz náš článek.

 

 

 

Podívejte se na vítěze prestižní fotografické soutěže „Px3“ 2009

8. července 2009, 00.00 | Francie vždy byla a je kolébkou moderní umělecké fotografie. Různé fotografické festivaly a soutěže, které se ve Francii pořádají mají bez diskuze prestižní nádech. Ne jinak je to v případě věhlasné soutěže fotografie „Px3“ (Prix de la Photographie, Paris), která se koná každoročně v Paříži. Jací fotografové se stali jejími hlavními vítězi v tomto roce? Více viz náš článek.

 

 

 

Agentura Reuters zveřejnila výběr nejzajímavějších snímků za prosinec 2008

6. ledna 2009, 06.00 | Agentura Reuters na svých stránkách představila kolekci 53 nejzajímavějších snímků, které pořídili její fotografové během prosince 2008. Uvnitř článku naleznete přímý odkaz na jejich slideshow.

 

 

 

Tip na více než 200 úchvatných fotografií, které stojí za to vidět!

2. ledna 2009, 06.00 | Sice jsme se již rozloučili s minulým rokem 2008, ale to neznamená, že vzpomínka na něj se „vypaří“ tak rychle jako dým ze silvestrovských rachejtlí. Díky úchvatným fotografiím, které pořídili světoví profesionální fotografové, se nám tento rok bude ještě nějakou dobu připomínat. Po dvou předchozích článcích vám přinášíme třetí díl, kterým odkazujeme na pozoruhodný výběr fotografií, jenž daly dohromady dvoje renomované zahraniční noviny.

 

 

 

Nejlepší fotografie roku 2008, ze kterých se vám možná bude tajit dech

19. prosince 2008, 06.00 | Blíží se kvapně konec roku a tak nastává pomalu čas pro bilancování všeho, co nám „letošek nadělil“. Na světě byly jistě zhotoveny miliardy fotografií a tak je zajímavé se poohlédnout po těch nejzdařilejších z nich. Proto vám přinášíme tipy na přehledy několika renomovaných agentur, ve kterých se nachází retrospektivní výběr těch údajně nejlepších fotografií pořízených v roce 2008.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: