Brněnský sport v objektivu - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Brněnský sport v objektivu

21. března 2013, 16.55 | V pondělí 18. března 2013 proběhlo v gotických prostorách Křížové chodby na Nové radnici v Brně slavnostní vyhlášení vítězů fotosoutěže Brněnský sport v objektivu 2012.

 

 

 

Odborná porota vybírala z celkem 237 zaslaných soutěžních snímků. Do rukou výherců bylo předáno celkem 11 hodnotných cen. Letošní vítězové přebírali i stylové plakety z rukou primátora města Brna pana Romana Onderky a patrona soutěže, prvního místostarosty městské části Brno-střed pana Pavla Sázavského. Vyhlášení se zúčastnili soutěžící v doprovodu svých nejbližších a další významní hosté nejen brněnského sportu.

 

Brněnský sport v objektivu

 

Organizátoři zároveň vyhlásili nový ročník 2013, v pořadí již pátý. Amatérům i profesionálům tímto otevřeli cestu, jak zhodnotit své nejlepší snímky ze sportovního prostředí.

 

Brněnský sport v objektivu

 

Již dnes lze zasílat zajímavé záběry nejen z brněnského, ale letos poprvé i ze sportovních akcí v celém jihomoravském kraji. Fotografie budou hodnoceny odbornou porotou, vybranou z profesionálních fotografů, novinářů, sportovců. Uzávěrka letošní fotosoutěže je 31. 12. 2013. Fotografie lze také umístnit ve veřejné fotogalerii na internetových stránkách, kde o nich hlasují samotní návštěvníci. Po vyhodnocení budou vybrané fotografie prezentovány nejen na úvodní vernisáži, ale i na vybraných místech, po školách a dalších veřejných budovách města Brna. Z fotografií bude vytvořen kalendář, výtěžek z jeho prodeje bude věnován na charitativní účely. 

 

Více informací naleznete na webu Brněnskýsportvobjektivu.cz. Přikládáme kompletní tiskovou zprávu včetně výsledkové listiny a také samotnou výsledkovou listinu, pokud nechcete otevírat a číst kompletní text (PDF, česky).

 

Snímky nejúspěšnějších autorů:

 

celkový vítěz Attila Racek

 

Celkový vítěz Attila Racek.

 

kategorie nad 20 let - Miroslav Nowak

 

Kategorie nad 20 let - Miroslav Nowak.

 

vítěz kategorie do 20 let - Jiří Rypka

 

Vítěz kategorie do 20 let - Jiří Rypka.

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: