Case Logic FLXB102 – univerzální fotobatoh - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Case Logic FLXB102 – univerzální fotobatoh

26. listopadu 2013, 21.35 | Prakticky řešený dvoukomorový fotobatoh poslouží pro uložení fotoaparátu, ať už je to digitální SLR nebo SLT přístroj, DSLM nebo kompaktní systémový foto-videoaparát, plus výměnných objektivů, externího blesku a dalšího potřebného příslušenství. Nabízen je ve dvou barevných variantách, tmavě šedé a hnědošedé.

 

Je rozdělen na dvě komory a má i přední kapsu na důležité drobnosti. Hlavní komora pro fotografické vybavení je vlastně vyjímatelná, bohatě polstrovaná vnitřní taška s nastavitelnými přepážkami. Vyjmutím této vnitřní tašky s fototechnikou se z fotobatohu stane běžný batoh na turistiku i každodenní nošení. Zdobí ho všestrannost, moderní střih včetně poutavých detailů, má víceúčelové kapsy, ale hlavně dostatek prostoru. A nechybí ani kapsa pro uložení tabletu, respektive vnitřní kapsa pro iPad.

 

Case Logic FLXB102 – univerzální fotobatoh

 

Vybrané základní údaje stručně a přehledně:

 

 Vyjímatelná taška s nastavitelnou přepážkou a uchy poskytuje prostor pro zrcadlovku s nasazeným objektivem, prostorem pro druhý objektiv nebo blesk a další příslušenství. 

Otevírání v polovině výšky batohu umožňuje snadný přístup k fototechnice a iPadu a nabízí praktickou manipulační plochu. 

• Snadná úprava z fotobatohu na běžný batoh pro každodenní použití. Jednoduchým vyjmutím tašky pro fotoaparáty získáte prostor pro knihy, sluchátka nebo jiné každodennosti. 

• Nadrozměrné zipy a kovový rámeček v otevírání umožňují hladký a rychlý přístup do prostorné horní komory ať už v ní jsou knihy, oblečení do tělocvičny nebo svačina. 

• Přední kapsa s asymetrickým zipem pro ukládání věcí, ke kterým potřebujete rychlý a pohodlný přístup jako je mobilní telefon, krytka objektivu nebo jízdenka. 

• Organizér pro peněženku, doklady nebo drobné příslušenství se nachází v přední kapse na zip pod klopou jištěnou druky. 

• Druky klopového zavírání jsou na pružných poutkách, aby při zapínání nedocházelo k tlaku na obsah batohu. 

• Pogumované protiskluzové dno dodává batohu stabilitu a chrání jej od špíny a mokrých povrchů. 

• Dvě postranní síťované kapsy na lahev nebo deštník a upínací pásek pro uchycení stativu. 

• Nastavitelné bohatě polstrované popruhy s protiskluzovou povrchovou úpravou a strap managementem. 

• Měkce polstrovaná záda. 

 

Case Logic FLXB102 – univerzální fotobatoh

 

Jako materiál posloužil odolný polyester. Batoh má vnější rozměry 31 × 20 × 47 cm a vnitřní rozměry 26 × 16 × 19 cm a váží 1,22 kg. Jeho prodejní cena je 2499 Kč a výrobce poskytuje záruku 25 let. Další informace hledejte na webu CaseLogic.cz.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: