Epson SureColor SC-S50610 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Epson SureColor SC-S50610

16. srpna 2012, 14.38 | Epson představil novou superrychlou 64palcovou inkoustovou tiskárnu, kterou směřuje do firem, POS a k signmakerům s velkým objemem výroby a všem zákazníkům, kteří potřebují nebo chtějí díky její velmi vysoké výkonnosti zvýšit výrobní kapacitu velkoformátového tisku.

 

 

Tiskárna Epson SureColor SC-S50610 rozšířila novou řadu velkoformátových tiskáren Epson SureColor pro signmaking a aplikace POS o vysokorychlostní SureColor SC-S50610. Se šířkou tisku 64 palců (162, 6 cm), čtyřmi, nebo pěti barvami (CMYK /CMYK + bílá) a s možností tisku na role nastavuje nová výkonnostní měřítka v silně konkurenčním sektoru výroby vnitřního a venkovního značení.

 

Výhodou tiskárny SC-S50610 je kromě rychlosti tisku i podpora široké řady médií, snadná obsluha, nízké pořizovací a provozní náklady a šetrnost vůči životnímu prostředí, což z ní činí přesvědčivou a lákavou nabídku pro společnosti s vysokými nároky na výkonnost.

 

Maximální výkonnost tiskárny SC-S50610 podporuje dvojice tiskových hlav Epson Thin Film Piezo (TFP) a dvojité inkoustové sady. Tiskárna umožňuje prvotřídní supervýkonný tisk rychlostí 51,2 m2 za hodinu, což umožňuje silně vytíženým komerčním tiskárnám, POS tiskárnám, profesionálním signmakerům s velkým objemem produkce, kopírovacím centrům, sítotiskovým tiskárnám a fotolaboratořím zvýšit produkční kapacitu v segmentu velkoformátového tisku.

 

SC-S50610 je navržena tak, aby dosahovala velmi vysoké efektivity. Je sestavena ze spolehlivých dílů navržených firmou Epson, což minimalizuje případné prostoje. Vestavěný sušicí systém zajistí, aby byly výtisky rychle připraveny pro další zpracování. Standardně je vybavena dodatečným sušicím systémem pro aplikace s velmi vysokým objemem produkce.

 

Epson SureColor SC-S50610

 

Ergonomický design tiskárny a funkce šetřící čas zajišťují snadné zvládání nepřetržitého pracovního zatížení. Díky novému zvedacímu systému stačí na vložení nové role média jedna osoba a páka podavače je šikovně umístěná tak, že je přístupná z přední i zadní strany tiskárny. Po vložení role nastaví tiskárna SC-S50610 automaticky optimální napětí tiskového média a seřídí polohu tiskových hlav.

 

„SC-S50610, další nový přírůstek do naší oceňované řady SureColor, byla navržena pro podniky, jejichž vysoké pracovní zatížení vyžaduje tiskárnu, která dokáže rychle vyprodukovat kvalitní výtisk. Je to velmi flexibilní tiskárna a dokáže velmi rychle vyprodukovat cokoliv od plakátů, značek, bannerů, světelných reklamních panelů, výloh a POS materiálů po autofólie, interiérové dekorace, samolepky a výstavní poutače,“ říká Richard Barrow, Senior Product Manager společnosti Epson Europe. „Uživatelé mohou spolehlivým a hospodárným způsobem tisknout na vinyl, PVC a průhledné fólie, fotografický papír a celou řadu oblíbených podkladových materiálů pro bannery. Pětibarevný model jim umožňuje přidat hodnotu k jejich portfoliu služeb, neboť produkuje vysoce kvalitní bílý tisk na tmavý i průhledný podklad, například do výlohy,“ dodává.

 

Tiskárna SC-S50610 používá inkoust Epson UltraChrome GS2, který je navržen speciálně pro novou generaci tiskových hlav Epson TFP, a světlostálost potisku činí až tři roky ve venkovním prostředí bez laminace.* Inkoust UltraChrome GS2 je bez zápachu, neobsahuje nikl a je tak šetrný k životnímu prostředí. Nevyžaduje speciální odvětrání, což umožňuje tiskárnu SC-S50610 provozovat v běžném kancelářském prostředí. Provozní náklady a negativní dopad na životní prostředí jsou dále sníženy díky energetické účinnosti tiskárny, která splňuje podmínky programu ENERGY STAR.

 

Tiskárna Epson SureColor SC-S50610 bude dostupná od září za cenu 712 063 Kč s DPH.

 

Hlavní charakteristiky

 

Superrychlá tiskárna s dvojicí tiskových hlav a dvojitými inkoustovými sadami pro tisk v šíři 64 palců (162,6 cm).

Tisk rychlostí více než 51,2 m2/hod.

Standardně zabudované vestavěné zahřívání a dodatečný sušicí systém pro rychlé schnutí v aplikacích s vysokým objemem produkce.

Model s pěti barvami (CMYK + bílá) se schopností vysoce kvalitního bílého potisku na tmavém i průhledném podkladu (k dispozici je i model se čtyřmi barvami bez bílé).

Tisk na celou řadu natíraných i nenatíraných tiskových médií až do šíře 64 palců (162,6 cm).

Zvedací systém na zadní straně pro snadné vložení role tiskového média jednou osobou.

Páka podavače média přístupná z přední i zadní strany tiskárny.

Automatické napínání tiskového materiálu.

Snadné nastavení tiskového materiálu.

Osvědčená tisková hlava Epson Thin Film Piezo. 

Rozlišení tisku až 1440 × 1440 dpi.

Trvanlivý tisk – světlostálost po tři roky ve venkovním prostředí bez laminace (zkušební standardy Epson: ISO 18930).

Vylepšený inkoust s ekonálepkou Nordic Swan. Nevyžaduje odvětrání a je vhodný k použití v běžném kancelářském prostředí.

Energetická účinnost splňující požadavky programu ENERGY STAR. 

Možnost připojení přes ethernet a USB.

Volitelný podávací systém pro těžké role o hmotnosti až 80 kg.

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: