Fujifilm nabízí „Práci snů“ a hledá pro ni „Fotocestovatele“ - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Fujifilm nabízí „Práci snů“ a hledá pro ni „Fotocestovatele“

fuji_prace_snu2_100px

29. prosince 2011, 00.00 | Společnost Fujifilm pořádá druhý ročník akce „Práce snů“ a v rámci náboru hledá prostřednictvím portálu MyFinePix „Fotocestovatele“, kterému zajistí měsíční cestu po světě a honorář 5 000 eur. Během cesty, kterou si vítěz – Fotocestovatel sám naplánuje, důkladně otestuje nejnovější fotoaparáty Fujifilm.

Společnost Fujifilm, představitel světového koncernu Fujifilm Holdings Corporation, lídra v oblasti zpracování a tvorby řešení týkajících se zobrazování ve fotografii, medicíně, kinematografii a polygrafii, vyhlašuje druhý ročník „Práce snů“. V rámci náboru hledá Fotocestovatele, kterému zajistí měsíční cestu po světě a 5 000 eur jako honorář.

Fotocestovatel bude mít možnost navázat na cestu vítězky prvního ročníku Marie Brzezińské z Polska. Ta v létě 2011 navštívila Asii, Afriku, New York a na závěr si užila lezení v Alpách. Během vysněné práce vytvořila tisíce fotografií, napsala desítky reportáží a důkladně otestovala v terénu fotoaparáty Fujifilm.Ve druhém ročníku „Práce snů“ se Fotocestovatelem může stát jakákoli dospělá osoba, která se zaregistruje na portálu MyFinePix.cz a do 29. ledna 2012 nahraje fotografii v soutěži „Hledáme Fotocestovatele 2“. Do května 2012 budou kandidáti na vysněnou pozici plnit úkoly související s fotografováním a cestováním. Kdo splní všechny úkoly, má šanci se dostat do finále, ve kterém porota vybere z 10 finalistů vítěze. Ten si sám naplánuje cestu snů, během které bude testovat nejnovější fotoaparáty Fujifilm.

Podrobnosti k „Práci snů 2“ najdete na MyFinePix.cz.

Chcete-li přímo do galerie soutěžních snímků, pak vstupte zde.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Trendy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: