HP SlateBook x2 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

HP SlateBook x2

20. května 2013, 13.36 | Hewlett-Packard představil nový hybridní notebook, který lze po odpojení klávesnice používat jako tablet s operačním systémem Android Jelly Bean 4.2. Přístroj má výkonný mobilní procesor NVIDIA Tegra 4, dotykový HD displej s úhlopříčkou 25,65 cm, paměťový čip eMMC s kapacitou 32 GB a zvukový systém DTS Sound+.

 

HP SlateBook x2 je první hybridní notebook s operačním systémem Android, který je vybaven mobilním procesorem NVIDIA Tegra 4. Tento procesor zprostředkovává uživatelům realističtější zážitek z hraní, rychlé prohlížení webových stránek i plynulé přehrávání videa ve vysokém rozlišení a navíc umožňuje využívat přístup k aplikacím portálu TegraZone app.

 

Novinka spojuje oceňovanou koncepci počítačů HP Envy x2 s tablety HP Slate7. Nové portfolio lehkých přenosných počítačů HP tak zákazníkům nabízí větší možnost volby mezi výkonnými přístroji s různými operačními systémy. Uživatelé elegantního a kompaktního HP SlateBook x2 mohou snadno „přepínat“ z pracovního režimu na zábavný. Díky kombinaci vysoce mobilního tabletu s produktivitou notebooku se přístroj snadno přizpůsobí každé situaci – stejně jako oblíbený operační systém Android. Propracovaný magnetický závěs a duální systém napájení s jednou samostatnou baterií v tabletu a druhou v těle notebooku zaručuje, že mohou uživatelé snadno používat přístroj jako samostatný tablet nebo plnohodnotný notebook, a mezi těmito dvěma variantami zcela plynule přecházet.

 

Přístroj využívá nejnovější operační systém Android Jelly Bean 4.2 a obsahuje všechny populární služby společnosti Google, kupříkladu Google Now, Google Search, Gmail, YouTube, Google Drive, Google+ Hangouts pro hromadné (vícečlenné) video chaty, nebo přístup k aplikacím a digitálnímu obsahu prostřednictvím služby Google Play.

 

HP SlateBook x2

 

Dotykový HD displej s úhlopříčkou 25,65 cm (10,1 palce) má ostrý obraz a precizní barevné podání při současném snížení míry oslnění. Notebook obsahuje paměťový čip eMMC s úložnou kapacitou 32 GB a zvukový systém DTS Sound+, takže práce s multimediálními soubory bude pro uživatele velmi příjemným zážitkem. Díky podpoře nejširších možností tisku mohou navíc uživatelé z většiny aplikací přímo tisknout. 

 

K novince HP nabízí také exkluzivní řešení a služby, zajišťující jednoduché, snadno přístupné podpůrné nástroje a zdroje, které zákazníkům pomohou naplno využít potenciál přístroje. Mimo jiné mají možnost rozšířit standardní záruku a dokoupit servisní balíček HP Care Pack, díky kterému se vyhnou neočekávaným nákladům za případnou opravu nebo výměnu i po uplynutí standardní 24měsíční záruky.

 

Hybridní notebook HP SlateBook x2 má být v oblasti Evropy, Středního Východu a Afriky (EMEA) dostupný během července 2013 a cena by měla začínat přibližně na částce 13 000 Kč (499 €). Podrobnosti hledejte na webu HP.com/x2.

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: