Huawei uvedl na český trh smartphone Ascend P6 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Huawei uvedl na český trh smartphone Ascend P6

2. září 2013, 08.19 | Svůj nový elegantní a velice tenký spotřebitelský smartphone společnost Huawei slavnostně představila ve Španělském sále na Pražském hradě a dnes, v pondělí 2. září, zahajuje jeho prodej v České republice. Zástupcem společnosti Huawei na Hradě byl Daniel Zhou, CEO Huawei Technologies Czech s.r.o.

 

Huawei uvedl na český trh smartphone Ascend P6

 

Chytrý mobilní telefon Huawei Ascend P6 má elegantní kovové tělo tenké pouhých 6,18 mm. Kartáčovaný kovový povrch působí elegantním dojmem a je příjemný na dotek. Telefon využívá čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,5 GHz a operační systém Android 4.2.2, použitý 4,7palcový dotykový HD panel LCD In-Cell s vysokým rozlišením a technologií „MagicTouch“, která zaručuje vyšší citlivost displeje i při ovládání v rukavicích, přispívá spolu se softwarovou výbavou k intuitivnímu používání přístroje. 

 

Huawei Ascend P6

 

Ascend P6 má dva digitální fotoaparáty, přední 5megapixelový a zadní 8megapixelový. Přední disponuje funkcí pro automatickou retuš obličeje, zadní využívá čip BSI CMOS, má základní clonu F2,0 a funkcí „4cm macro view“. Přístroj umožňuje nahrávání a přehrávání videa ve Full HD rozlišení 1080P. K dispozici je software IMAGESmart a funkce jako vylepšení kontrastu a barvy, automatické rozpoznání scény, zaostřování na pohybující se předmět a okamžitá retuš obličeje.

 

Huawei Ascend P6 - možnost vyzkoušet ve Španělském sále I

 

Huawei Ascend P6 má díky uživatelskému rozhraní Huawei Emotion velice intuitivní ovládání a snazší individuální nastavení. Na uživatelském rozhraní je aktualizovaná funkce Uni-Home včetně zvýšeného zabezpečení, dále funkce Huawei Me Widget, MagicTouch a SmartReading. Rozhraní Huawei Emotion nově obsahuje fotografické funkce panoramatických fotografií a rozpoznávání obličeje v záběru.

 

Huawei Ascend P6 - obaly

 

Pro Huawei Ascend P6 je připraven velký výběr nejrůznějších ochranných obalů včetně kožených a lehkých rámečků.

 

Předností jsou i akumulátor s kapacitou 2000 mAh a úsporné technologie Huawei ADRX – Automated Discontinuous Reception a QPC – Quick Power Control, které zajišťují efektivní využívání baterií a rychlejší sdílení souborů, zvyšují výkon o více než 30 % v porovnání s podobně velikými bateriemi pro smartphony v této kategorii. Díky funkci AirSharing pro více displejů lze telefon připojit k celé řadě zařízení, což umožňuje například snadno sdílet dokumenty nebo výrazně zkvalitnit hraní her s minimální prodlevou.

 

Huawei Ascend P6 - tři barevné varianty

 

Huawei Ascend P6 je k dostání od 2. září za doporučenou prodejní cenu 9990 Kč včetně DPH v nabídce všech tří mobilních operátorů, u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v černé a bíle barevné kombinaci s pouzdrem v příslušné barvě. Růžová varianta bude k dostání od října 2013. 

 

Podrobné informace a také videoklipy najdete na webu Huawei Technologies Czech.

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

míří vysoko

Autor: Pedes Muž

Založeno: 02.09.2013, 21:33
Odpovědí: 0

Ascend P6 míří dle mého názoru vysoko. Nabízí slušný HW, marketingovou chuťovku v podání 6,1mm tloušťky, fajn pestrobarevné příslušenství. Co víc si přát pokud chci obil, kterým lze zaujmout. A Navíc to okořenil pěknou startovací cenou.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Odpověď na příspěvek:

Ascend P6 míří dle mého názoru vysoko. Nabízí slušný HW, marketingovou chuťovku v podání 6,1mm tloušťky, fajn pestrobarevné příslušenství. Co víc si přát pokud chci obil, kterým lze zaujmout. A Navíc to okořenil pěknou startovací cenou.


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: