NEC představil tři nové desktop displeje série PA pro náročné - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

NEC představil tři nové desktop displeje série PA pro náročné

2. srpna 2013, 15.27 | NEC Display Solutions Europe představil tři nové výkonné profesionální desktop LCD monitory série PA: 24" MultiSync PA242W, 27" MultiSync PA272W a 30" MultiSync PA302W. Disponují desetibitovým AH-IPS panelem s nejnovější GB-R technologií LED podsvitu a poskytují vysoce kvalitní obraz pro barevně kritické aplikace.

 

Displeje NEC MultiSync PA242W, PA272W a PA302W kombinují vynikající reprodukci barev podle AdobeRGB standardu, díky 10bit AH-IPS technologii panelu a nejnovější technologii podsvitu GB-R zaručují nekompromisní stabilitu a rovnoměrnost podsvícení panelu po celé jeho ploše, čímž je zajištěn spolehlivý a stabilní obraz, pro profesionální vizuální práci.

 

NEC MultiSync PA242W

 

Novinky profesionálních desktop displejů disponují panelem s GB-R LED podsvitem (bez použití rtuti), který poskytuje významně větší barevný gamut (než běžně používaný W-LED podsvit). Další významnou výhodou je výrazně delší životnost a několikanásobně nižší spotřeba elektrické energie než u starších výrobků disponujících CCFL podsvitem.

 

NEC MultiSync PA242W na výšku

 

Displeje nabízejí minimalistickou avšak mechanicky robustní konstrukci, s plně ergonomickým stojanem pro pohodlnější a intenzivnější práci. Jsou vhodné pro aplikace, kde je požadováno přesné zobrazení barev, konzistentní a spolehlivý obraz či homogenní podsvit, jako např. u satelitního snímkování, při úpravě videa a fotografií, v přesném strojírenství nebo v TV vysílání a postprodukci.

 

Funkce jako DisplaySync Pro, která umožňuje snadnou multiplatformní podporu přes vestavěný USB KVM hub a funkce Picture-by-Picture, umožňuje uživatelům zobrazit dva obrazy z různých datových zdrojů současně, bez nutnosti druhé klávesnice, myši nebo displeje, což pomáhá zvýšit produktivitu práce a snížit nutné investice do vybavení. Samozřejmostí je pak kompletní konektivita včetně HDMI, Display Portu a DVI.

 

NEC MultiSync PA272W

 

V souladu s ekologickou vizí společnosti NEC jsou nové displeje NEC MultiSync PA242W, PA272W a PA302W vybaveny vestavěným měřícím prvkem tzv. nevypuštěného ekvivalentu CO2 do ovzduší, který reaguje v závislosti na používaných ECO režimech. Uživatel je schopen okamžitě zjistit, kolik kilogramů CO2 nebylo nutné vyprodukovat díky zodpovědnému přístupu a používání režimů ECO. Tato informace poslouží jako motivace k odpovědnému chování při nakládání s přírodními zdroji. Ambient Light Sensor, který upravuje jas monitoru dle okolních podmínek rovněž optimalizuje spotřebu elektrické energie a zajišťuje příjemně ergonomicky konstantní úroveň jasu.

 

NEC MultiSync PA242W je dostupný od srpna 2013. NEC MultiSync PA272W a PA302W budou dostupné od září 2013. Doporučená koncová cena modelu NEC MultiSync PA242W je 26 600 Kč bez DPH. NEC Display Solutions Europe poskytuje kompletní tříletou záruku včetně podsvitu systémem servisu Door-to-Door.

 

Podrobnosti najdete na webu NEC-display-solutions.cz a k modelu NEC PA242Wv připojeném datasheetu (PDF, angl.).

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: