Nová řada cestovních projektorů Acer - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Nová řada cestovních projektorů Acer

2. srpna 2013, 19.47 | Lehké kompaktní projektory Acer řady K výrobce doporučuje jako výkonné a všestranné modely na cesty i pro domácnosti. Model K132 je vybaven rozhraním MHL a modely K135 a K335 podporují bezdrátovou projekci. Životnost lampy 30 000 hodin v režimu Eco má příznivý vliv na stálý zobrazovací výkon.

 

Projektory Acer K335, K135 a K132 umožňují uživatelům v práci, doma nebo na cestách přehrávat jejich multimediální soubory nebo upoutat pozornost kolegů a obchodních partnerů lákavou prezentací. Mají hmotnost jen 0,42 a 1,30 kg a malé rozměry, jsou tedy vhodnou volbou pro často cestující uživatele, kteří hledají snadno přenosné a kompaktní zařízení. Snadná přenositelnost je dále umocněna možnosti okamžitého zapnutí či vypnutí. Uživatelé už nemusí ztrácet čas, když budou chtít začít tyto projektory používat. Zároveň je mohou hned po prezentaci jednoduše sbalit a odejít.

 

Všechny mají výborný výkon: jde o kombinaci vysokého jasu až 1000 ANSI lumenů s dynamickým kontrastem 10 000:1, který umocňuje funkce DynamicBlack. Ta kontrast dále výrazně zlepšuje a přináší ostrý, živý obraz. Nativní rozlišení WXGA poskytuje velmi ostrý obraz, výborně vypadající prezentace a umožňuje projekci obsahu v HD kvalitě.

 

nová řada cestovních projektorů Acer

 

Projektory jsou vybaveny portem HDMI pro snadné připojení k počítači, DVD přehrávači nebo herní konzole. Navíc je tento port kompatibilní s MHL, takže lze hrát hry, prezentovat fotky a videa z telefonu nebo tabletu na velké ploše. Stačí jen připojit mobilní zařízení k projektoru pomocí MHL kabelu a automaticky synchronizovat hudbu či video, zatímco se bude zařízení současně nabíjet!

 

Volitelný bezdrátový dongle podporuje bezdrátovou projekci, která umožňuje přenos obsahu prostřednictvím technologie Miracast ze všech kompatibilních mobilních zařízení. Technologie DLNA zase zajistí snadné sdílení domácího multimediálního obsahu. Nechybí ani Acer eDisplay, zcela nové uživatelské rozhraní s velkými ikonami a intuitivním ovládáním pro snazší a rychlejší nastavení. Samozřejmostí je podpora všech typů multimediálních souborů.

 

nová řada cestovních projektorů Acer

 

Projektory Acer K335 a K135 jsou také vybaveny slotem pro SD kartu (u modelu K135 pro micsro SD) a USB portem, který umožňuje přehrávání multimédií přímo z USB disku nebo paměťové karty. Navíc mohou prostřednictvím zabudované čtečky PDF i MS Office souborů promítat dokumenty bez použití počítače. Uživatelé mohou s projektory sledovat nejrůznější multimediální obsah včetně fotografií, audio nebo videa bez připojeného notebooku.

 

Projektory Acer Travel kombinují technologie DLP a LED pro zvýšení kvality obrazu. LED technologie nabízí hned několik výhod oproti tradičním lampám. Tou první je fakt, že je výměna lampy prakticky zbytečná, protože LED lampa vydrží svítit v režimu ECO až 30 000 hodin. Její životnost výrazně prodlužuje i méně křehkých dílů, jako je vlákno nebo skleněná baňka klasické lampy. Navíc se LED technologie obejde bez nebezpečných látek v podobě rtuti či halogenových plynů a ve srovnání s tradičními lampami výrazně snižuje spotřebu energie.

 

Model K335 stojí 18 290 Kč, K132 11 190 Kč a K135 12 590 Kč a jsou v prodeji od srpna. Zde se můžete podívat na video a podrobné informace najdete na webu Acer.cz.

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: