Profoto univerzální adaptér RFi Speedlight Speedring - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Profoto univerzální adaptér RFi Speedlight Speedring

14. října 2013, 20.00 | Jednou ze zajímavých novinek Proforo určených převážně pro širší amatérskou klientelu je tento univerzální adaptér pro systémové blesky. Umožňuje nasadit Profoto softboxy a octaboxy k systémovým bleskům různých značek, typů a výkonů, a to jednoduše a pohotově.

 

 

Profoto univerzální adaptér RFi Speedlight Speedring

 

Díky tomu uživatelé mohou elegantně a efektivně eliminovat příliš ostré zábleskové světlo směrované na relativně malou plochu. Díky adaptéru Profoto RFi Speedlight Speedring a různým softboxům Profoto RFi, které jsou kompatibilní s blesky většiny značek a modelů, je možno vytvořit měkké a rozptýlené světlo.

 

Profoto univerzální adaptér RFi Speedlight Speedring

 

Adaptér umožňuje na držák umístit až dvě zábleskové jednotky, což uživateli dodá dostatek energie pro fotografování i za jasného slunečního světla, pro použití většího softboxu a úpravu směrování světelného toku od blesků. Každý blesk lze uvnitř softboxu posouvat, naklánět a natáčet, což umožňuje vytvořit i zdroj světla bez hotspotu. Celý softbox lze naklonit, otočit až o 360 ° a výškově nastavit. Zkrátka a dobře – Rfi Speedlight Speedring umožňuje tvarovat světlo tak, jak uživatel právě potřebuje a chce.

 

Profoto univerzální adaptér RFi Speedlight Speedring

 

Barevné značky na kruhu adaptéru uživateli ukazují, kam patří tyč toho kterého softboxu. Díky tomuto jednoduchému, ale nápaditému řešení, je montáž snadná, rychlá, pohotová. Snadné je také upevnění ovladačů Air Remote nebo radiových synchronizačních jednotek od jiných výrobců zábleskových jednotek a dalšího příslušenství.

 

Další podrobnosti najdete v připojeném datasheetu a hlavně na webu Profoto.com, kde je přirozeně i poutavý videoklip.

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: