Transcend – nové přenosné paměti JetFlash - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Transcend – nové přenosné paměti JetFlash

25. prosince 2013, 17.32 | Transcend uvedl na trh nové provedení svých přenosných flash pamětí JetFlash s velkou kapacitou paměti. Řada JetFlash 770 je pro připojení vybavena rozhraním USB 3.0 a JetFlash 520 má USB 2.0. Obě řady mají nejvyšší kapacitní provedení 64 GB.

 

 

Transcend JetFlash 770 s kapacitou 64 GB

 

Nabízený 64GB volný prostor umožňuje pohodlné uložení celé kolekce videoklipů, fotografií, multimédií, osobních souborů nebo důležitých dat. Uložit je možno přes 30 000 fotografií při velikosti souboru 2 MB a použití komprimovaného formátu *.jpg, přes 16 000 mp3 souborů (kvalita 128 Kb/s a délka nahrávky 4 min.), nebo téměř 24 hodin videozáznamu (23 hodin DVD kvality, hodina – 2,25 GB).

 

Transcend JetFlash 770

 

Paměti Transcend JetFlash 770 jsou vybaveny rozhraním USB 3.0, které umožňuje přenos dat rychlostí až 80 MB/s. Místo typické krytky jsou tato zařízení vybavena praktickým vysouvacím mechanizmem, který umožňuje zasunout a zabezpečit USB konektor proti poškození při přenášení. Model JetFlash 770 je dostupný také v provedení 8, 16 a 32 GB.

 

Transcend JetFlash 520 stříbrný

 

Paměti řady JetFlash 520 se vyznačují lehkou a kompaktní konstrukcí. Jsou voděodolné a nárazuvzdorné, ale současně byly navrženy i jako elegantní doplněk pro pohodlné použití. Díky přiloženému řemínku, který lze připevnit do velkého oka uživatelé svůj flashdisk snadno najdou v brašně, kabelce nebo kapse, anebo jej lze připojit ke kroužku s klíči. Paměti JetFlash 520 jsou dostupné ve stříbrném nebo zlatém provedení, přičemž na povrchovou úpravu výrobce použil 24karátové zlato. Nabízeny jsou kapacity paměti od 8 do 64 GB.

 

Transcend JetFlash 520 zlatý

 

Jako dodatečnou podporu pro uživatele přenosných pamětí flash výrobce nabízí software pro správu dat Transcend Elite. Aplikace nabízí mimo jiné možnost automatického zálohování dat nebo 256bitové šifrování AES.

 

Tabulka se základními údaji: 

 

tabulka

 

 

Transcend JetFlash 520 zlatý

 

Předpokládané doporučené maloobchodní ceny nových modelů přenosných pamětí s kapacitou 64 GB činí 1600 Kč s DPH. Výrobce na paměti JetFlash 770 a JetFlash 520 poskytuje doživotní záruku. Více informací najdete na webu Transcend.com.

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: