Digitální fotorámečky Sony S-Frame - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Digitální fotorámečky Sony S-Frame

sony_digiraamiky100px

19. srpna 2011, 14.00 | Společnost Sony představila devět nových digitálních fotorámečků. Jsou elegantní a módní, mají inteligentní funkce, snadno se používají a nabízejí brilantní obraz. Řada S-Frame je k dostání s displeji s úhlopříčkou od 18 cm (7 palců) do 26 cm (10,1 palce).

Zprovoznění digitálních fotorámečků Sony S-Frame je velmi jednoduché: stačí zasunout paměťovou kartu, třeba tu, kterou uživatel právě používal při fotografování, vybrat určitou sekvenci snímků a režim zobrazení – podle hodin nebo kalendáře. Ovládání je intuitivní – jednoduchá tlačítka a ikony na displeji uživatele navádějí na úpravy a k výběru režimu displeje. Není tedy třeba „luštit“ složité a málo čitelné nabídky.

Všechny nové modely mají funkci časovače. Ten může být nastaven tak, že přepne fotorámeček do záložního režimu s úsporou energie kdykoli, nebude-li ho uživatel prohlížet, v noci i ve dne, podle přání a časového plánu uživatele.Modely z inovované série S-Frame, DPF-HD1000 a DPF-HD800, mohou přehrávat videoklipy formátu AVCHD ve vysokém (HD) i v plném vysokém rozlišení (Full HD), a to plynulou efektivní rychlostí 50 snímků za sekundu. Samozřejmě mohou přehrávat i videoklipy ve formátech MPEG4 a MPEG1 a také fotografie ve formátu JPEG pořízené nejrůznějšími fotoaparáty a videokamerami, včetně nejnovějších modelů Sony Cyber-shot a Handycam. Oba fotorámečky nabízejí velmi kvalitní zobrazení s dobrým prokreslením detailů a s bohatými, živými barvami.

Rámečky mají vestavěný reproduktor, který umožňuje přehrávat videoklipy se zvukem a také vybrat a poslouchat vlastní hudbu na pozadí, která může doprovázet videoklipy, nebo prezentované snímky. Rámečky S-Frame umožňují importovat a přehrávat hudební soubory v populárních formátech MP3, AAC a Linear PCM, které může uživatel vybírat ze své vlastní digitální hudební knihovny.Rámečky HD1000 a HD800 jsou vybaveny vnitřní pamětí s kapacitou 2 GB, což umožňuje uložit až 4 000 snímků. K dispozici je také praktické a pohodlné dálkové ovládání pro přepínání mezi prezentací snímků a režimy prohlížení podle hodin nebo kalendáře. Svítící logo Sony na okraji panelu automaticky zmizí, je-li rámeček umístěn vertikálně pro zobrazení portrétů nebo jiných výškově orientovaných obrazů.

Rámečky série S-Frame Gift, DPF-C1000/C800/C700/C70A/C70E, jsou elegantní a velmi snadno použitelné modely. Opět – stačí jen zasunout paměťovou kartu formátu Memory Stick PRO Duo nebo SD a SDHC a už je možno prohlížet své oblíbené snímky. Všechny jsou vybaveny časovačem pro úsporu energie. Umožňují výběr ze čtyř způsobů prezentace snímků a výběr pěkného zobrazení hodin a kalendáře.Dva sedmipalcové modely ze série Gift, DPF-C700WI a DPF-C700BI, jsou atraktivně ozdobeny broušenými kamínky Swarovski, které jim dodávají luxusní vzhled.

Nové digitální fotorámečky Sony S-Frame budou k dostání od září 2011. Doporučené prodejní ceny v korunách nebyly zveřejněny.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: