Epson Stylus SX440W a SX445W s připojením Wi-Fi - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Epson Stylus SX440W a SX445W s připojením Wi-Fi

epson_stylus_sx440w_100px

30. srpna 2011, 00.00 | První dva modely kompaktních vícefunkčních zařízení Small-in-One řady Stylus SX4xxW nabízí cenově úsporný tisk s výhodou možnosti využít bezdrátové připojení Wi-Fi a tisku bez počítače pomocí elegantního ovládání přes dotykový panel. Jsou určeny pro domácí využití a malé i středně velké podniky.

Výrobce u nových kompaktních multifunkčních zařízení upravil design a zmenšil jejich rozměry, aby lépe vyhověly potřebám moderních domácností a malých kanceláří, a to i z hlediska nároků na prostor. Díky službě mobilního tisku Epson Connect, která nabízí flexibilitu a volnost tisku kdekoli v domě, mohou uživatelé snadno a rychle bezdrátově tisknout své fotografie a dokumenty z „chytrých“ mobilních telefonů a počítačů Tablet PC.Díky automatickému nastavení Wi-Fi připojení je konfigurace bezdrátového tisku u notebooků a počítačů velice jednoduchá. Uživatel nepotřebuje znát nastavení své sítě, ani se připojovat pomocí kabelu USB – tyto tiskárny automaticky vyhledají vhodné nastavení připojení a samy se nakonfigurují. Možnost rychlého a efektivního tisku, skenování a kopírování kdekoli z domu je k dispozici i pro více uživatelů.Epson Stylus SX440W a SX445W – hlavní charakteristiky:

 • Elegantní stylový vzhled a mimořádně kompaktní rozměry – jsou o 39 % menší oproti předchozím modelům.
 • Samostatné inkousty zaručí 34% úsporu inkoustu – stačí vyměnit vždy pouze kazetu s právě spotřebovanou barvou. (Percentuální vyjádření je výsledkem porovnání s produkty bez samostatných inkoustových kazet; laboratorní testy dokumentů provedla společnost TÜV Rheinland; další informace najdete na webu TÜV.com.)
 • Technologie Wi-Fi: Snadná instalace díky automatickému nastavení bezdrátového Wi-Fi připojení (automatické nastavení je kompatibilní se systémy Windows 7, Windows Vista a Mac OS). Wi-Fi umožňuje tisk, skenování a kopírování kdekoli v domě (podniku). Sdílení je možné s celou rodinou současně nebo v rámci malého a středně velkého podniku (až 60 osob).
 • Snadný a rychlý tisk fotografií a dokumentů z telefonu smartphone a počítačů Tablet PC díky službě Epson Connect. Vyžaduje bezdrátové připojení a tiskovou aplikaci Epson. Další informace a seznam podporovaných zařízení naleznete na stránce Epson-europe.com.
 • Elegantní ovládání přes dotykový panel, barevná LCD obrazovka s úhlopříčkou 6,3 cm.
 • Možnost použití bez počítače také díky integrované čtečce paměťových karet.
 • Inkoust DURABrite Ultra Ink přináší rychleschnoucí fotografie ve vysoké kvalitě a dokumenty s jasným a ostrým textem. Tisk má rychlost až 33 stran za minutu.
 • Přibalen software Epson Easy Photo Print pro snadnou úpravu fotografií včetně odstranění efektu červených očí.
 • Plochý skener má rozlišení 1 200 dpi. Snadná obnova barev, odstranění prachu a úprava prosvětlení s přiloženým softwarem pro skenování. Možná je pohodlná úprava naskenovaného textu pomocí softwaru OCR ABBYY FineReader.
 • Všestranně nízká spotřeba energie: zařízení splňují podmínky standardu ENERGY STAR.
 • Modely Epson Stylus SX440W a SX445W budou dostupné od září 2011 za shodnou doporučenou maloobchodní cenu 2 490 Kč.

  Tématické zařazení:

   » Ostatní  » FotoTechnika  

   » Novinky  

   » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

  Poslat článek

  Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

  Váš e-mail:

  (Není povinný)

  E-mail adresáta:

  Odkaz článku:

  Vzkaz:

  Kontrola:

  Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

  Kód pro ověření

   

   

   

   

   

  Přihlášení k mému účtu

  Uživatelské jméno:

  Heslo: