Epson Stylus SX535WD – multifunkce pro domácí uživatele - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Epson Stylus SX535WD – multifunkce pro domácí uživatele

epson_stylus_sx535wd_100px

5. září 2011, 01.00 | Nové vícefunkční zařízení je řešeno obdobně jako model BX535WD, určený pro malé a střední podniky, ale výrobce je směřuje hlavně do aktivních domácností. Je kompaktní, nemá tedy velké nároky na místo, je pružně použitelné, umožňuje snadno a rychle tisknout, skenovat a kopírovat. A díky Wi-Fi rozhraní a funkci tisku bez použití počítače je použitelné odkudkoli v domě.

Tiskárna v zařízení Epson Stylus SX535WD je určena ke kvalitnímu tisku fotografií, rychlému tisku dokumentů, prezentací a grafů a umožňuje také snadný oboustranný tisk. Tiskové rozlišení je až 5 760 × 1 440 dpi, rychlost tisku 36 str./min. černobíle i barevně a fotografie formátu americké pohlednice 10 × 15 cm je vytištěna za 20 sekund.

Možné formáty papíru jsou A4, A5, A6, B5, C6 (obálka), 9 × 13 cm, 10 × 15 cm, 13 × 18 cm, 13 × 20 cm, 100 × 148 mm, Letter, Letter Legal, vlastní nastavení do A4, obálka DL a obálka No. 10. Možný je i automatický duplexní tisk, přičemž vhodná gramáž papíru je 75 g/m² a standardní kapacita zásobníku papíru je 150 listů. Zásobník papíru s předním plněním nabízí snadný přístup a umožňuje nenápadné uložení papíru.Inkoust Epson DURABrite Ultra zaručuje vysokou kvalitu výtisků a je univerzální – umožňuje kvalitní tisk fotografií, ale také výrazných, ostrých textových dokumentů. Samozřejmostí jsou samostatné zásobníky inkoustu, aby bylo možno vyměnit vždy jen právě spotřebovanou barvu. Barvy jsou čtyři, azurová, purpurová, žlutá a černá, konfigurace trysky u černé je 384 trysek a na jednu každou barvu CMY je 128 trysek. Minimální velikost kapky je 2 pl. K dispozici jsou i velkokapacitní inkoustové kazety.

Plochý skener má rozlišení 2 400 × 2 400 dpi. Multifunkční zařízení má výklopný ovládací panel s barevným LCD o úhlopříčce 6,3 cm a slot pro paměťové karty, a to Memory Stick/MS Pro/MS MagicGate i Duo/MS Duo/MS Pro Duo/MS Pro-HG Duo, MS Micro M2, SD/SDHC, MiniSD, MiniSDHC, MicroSD, MicroSDHC, MMCmicro, MMC, MMCmobile RS-MMC, MMCplus, ale i xD-Picture Card (typu M, M+ i H); některé typy jen s adaptéry, typicky „mini“ a „micro“. Zařízení je tedy dobře použitelné i bez připojení k počítači/notebooku. Navíc užitečné menu s instrukcemi provede uživatele celým tiskovým procesem.Uživatelé modelu SX535WD mohou využít také funkci automatického nastavení Wi-Fi. Ta jim umožní snadno nakonfigurovat bezdrátový tisk z laptopů a stolních počítačů, aniž by museli znát nastavení své sítě, nebo se připojovat prostřednictvím USB kabelu. Zařízení dokáže vyhledat odpovídající nastavení připojení automaticky a samo se nakonfiguruje. Více flexibility přináší i nová mobilní tisková služba Epson Connect, a to i pro rychlý a snadný bezdrátový tisk fotografií a dokumentů z inteligentních telefonů a tabletových počítačů, a to i z větší vzdálenosti od zařízení, nebo i z jiné místnosti.

Praktické vícefunkční zařízení Epson Stylus SX535WD je v prodeji od září za doporučenou maloobchodní cenu 3 290 Kč včetně DPH. Prodejní balení obsahuje software Epson Easy Photo Print, Epson Event Manager, ABBYY FineReader Sprint 8.0 (MacOS) a ABBYY FineReader Sprint 9.0 (Windows). Zařízení podporuje operační systémy Windows Vista/x64, XP/x64, Win7/x64, Mac OS 10.4+, 10.5+ a 10.6+. Má rozhraní USB 2.0 typu B, Ethernet (100 Base-TX/10 Base-T) a WLAN. Spotřeba energie činí 15 W (kopírování podle vzoru ISO/IEC 24712), v klidovém stavu 3,4 W. Zařízení má certifikaci Energy Star.Ve své expozici na veletrhu IFA 2011 v Berlíně představuje Epson nejen letos představené tiskárny a multifunkční zařízení, ale také projektory včetně modelů pro zprostředkování 3D obrazu, skenery a další produkty pro domácnosti, školy a vzdělávací nebo kulturní a společenská centra a také pro podnikovou sféru.Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: