Epson Workforce WF-7525, WF-7515, WF-7015: dvě multifunkce a tiskárna formátu A3+ - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Epson Workforce WF-7525, WF-7515, WF-7015: dvě multifunkce a tiskárna formátu A3+

epson_wf7515_100px

15. prosince 2011, 08.00 | Epson představil první multifunkční zařízení vybavená inkoustovými tiskárnami formátu A3+, která umožňují skenovat, kopírovat a případně i faxovat do formátu A3. Dvě multifunkce doplňuje tiskárna formátu A3+. Multifunkční zařízení Workforce WF-7525 a WF-7515 i tiskárna WF-7015 jsou v prodeji od letošního prosince za doporučené maloobchodní ceny 9 174 Kč, 6 815 Kč a 4 833 Kč.

Výrobce tuto novou řadu multifunkčních zařízení a inkoustových tiskáren formátu A3+ navrhl na základě požadavků malých firem a domácích kanceláří a v tiskové zprávě uvádí, že hlavním cílem konstruktérů bylo, aby tito uživatelé spotřebovali co nejméně ze svých limitovaných zdrojů a prezentovali své podnikání v tom nejlepším světle. Nová zařízení jsou ideální také pro grafické designéry, architekty a projektanty. Nabízejí zajímavou kombinaci vlastností, jako jsou cenová dostupnost, spolehlivost a vysoká rychlost, ale také řadu nadstandardních funkcí, které jsou mimo jiné zaměřeny na zvýšení produktivity. Samozřejmostí jsou rozhraní pro Ethernet a Wi-Fi.

Produktivitu zvyšuje vysoká kapacita vstupu papíru a dva zásobníky, které jsou schopny pojmout až 500 listů, což pro uživatele znamená méně časté doplňování papíru a u modelů WF-7525 a WF-7015 i vyšší flexibilitu médií. Zpracování tiskových úloh probíhá rychle a efektivně. Modely WF-7525 a WF-7015 nabízejí i funkci mimořádně rychlého oboustranného tisku formátu A4, která může přinést až 50% úsporu papíru a nákladů na tisk. Nejvyšší model, WF-7525, je vybaven také automatickým podavačem dokumentů s kapacitou 30 listů, který umožňuje skenování, kopírování a faxování vícestránkových dokumentů až do formátu A3. Tento automatický podavač dokumentů umožňuje i oboustranné skenování, kopírování a faxování dokumentů formátu A4.Alberto Raviolo ze společnosti Epson, ředitel divize inkoustových tiskáren pro malé firmy, o nové řadě multifunkcí a tiskáren uvedl: „Tato řada zahrnuje mnoho funkcí požadovaných našimi zákazníky z malých firem. Tiskárny nabízejí tisk profesionálních textových dokumentů v zářivých barvách, přičemž ve srovnání s konkurenčními laserovými tiskárnami přináší až 50% úsporu nákladů na tisk jedné stránky. Řada samostatných inkoustů Epson XL dokáže vytisknout až 1 000 stránek a funkce oboustranného tisku může přinést až 50% úsporu papíru a nákladů na tisk. Snížená spotřeba elektrické energie splňuje podmínky programu Energy Star, dále snižuje náklady a negativní dopad na životní prostředí.“

Modely WF-7515 a WF-7525 jsou vybaveny také aplikací Epson Connect, která uživatelům přináší ještě více svobody a pružnosti prostřednictvím rychlého a snadného bezdrátového tisku obrazové grafiky i dokumentů z inteligentních telefonů a tabletových počítačů. Kromě toho mohou uživatelé tisknout z jakéhokoli místa na světě jednoduchým odesláním dokumentů a obrázků e-mailem přímo do tiskárny.

Multifunkční zařízení Workforce WF-7525 a WF-7515 i jednoúčelovou tiskárnu WF-7015 si můžete zakoupit za doporučené maloobchodní ceny 9 174 Kč, 6 815 Kč a 4 833 Kč s DPH.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: