Powermonkey PowerTraveller Discovery - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Powermonkey PowerTraveller Discovery

sunnysoft_powermonkey_discovery_100px

27. dubna 2012, 00.00 | Společnost Sunnysoft nabízí praktický záložní zdroj energie Powermonkey PowerTraveller Discovery 3500 MAH pro snadné dobití mobilních přístrojů na cestách.

PowerTraveller Discovery je stylová a velmi kompaktní záložní nabíječka na cesty. Má široké využití dobití mobilních zařízení a pohodlně zprovozní váš telefon, smartphone, MP3 či GPS, ať jste kdekoli. Discovery obsahuje kvalitní baterii o kapacitě 3500 mAh, kterou je možné nabít buď prostřednictvím solární energie s využitím Solarmonkey, síťové zásuvky, nebo USB konektoru počítače.Díky malým rozměrům a nízké váze je možno záložní nabíječku snadno přibalit i do malé brašny, kabelky, nebo třeba vložit do kapsy, a tak ji mít stále s sebou a pohotově připravenou k využití. Plně nabitá Powermonkey Discovery dobije klasický mobilní telefon až čtyřikrát, Smartphone nebo iPhone dvakrát. Na Sunnysoft.cz je prodejní cena Powermonkey PowerTraveller Discovery 1290 Kč.Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zajímavý výrobek

Autor: pa.vel Muž

Založeno: 27.04.2012, 12:04
Odpovědí: 4

Dobrý den.
Velice zajímavý výrobek. Bylo by dobré doplnit pár pro praxi důležitých parametrů, jako postupná zdtáta kapacity např. samovybíjením, dále se sníženou teplotou v zimě, naopak se zvýšenou teplotou na slunci i co do samotné bezpečnosti nabíječky, dále postupná ztráta kapacity s počtem nabíjecích cyklů, její životnost v zhledem k maximálnímu možnému počtu nabíjecích cyklů a další, abych za rok nezjistil, že to byly jen vyhozené peníze.
Děkuji.

Odpovědět na příspěvek

RE: Zajímavý výrobek

Autor: mk Muž

Založeno: 27.04.2012, 17:23

Nebylo. Tady se netestuje, jen přetiskují tiskové zprávy

Odpovědět na příspěvek

RE: Zajímavý výrobek

Autor: Majkkl Muž

Založeno: 27.04.2012, 20:18

Mám to doma a používám cca 2 roky. Neměřil jsem přesné parametry, ale ze sítě se nabije za cca 3 hodiny, se solárem podle světla (ale s plachtou na batohu je to jedno). Telefon mi to skutečně nabíjí cca 3,5 až 4x, v mrazu cca 3x. Samovybíjení nevím, ale velmi malé (měl jsem to jednou 4 měsíce ve skříni a nepozoroval jsem významný úbytek energie). Po dvou letech se to chová stejně. Zvykl jsem si to nosit stále s sebou a nemusím myslet na nabíječku k telefonu a sledovat, jak na tom jsem (mám HTC HD2 a ten při surfování na webu vydrží s bídou od rána do večera). Jsem velmi spokojený, i když jsem k tomu cítil zpočátku nedůvěru. Dnes už po zkušenostech doporučuji. Vždycky se bavím reakcemi kamarádů, když jsme někde na vandru a oni večer v lese trnou, jestli už nemají vybitý telefon, a já vytáhnu malou krabičku a za chvíli mám nabito... :)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: Zajímavý výrobek

Autor: Jakub Loula Muž

Založeno: 29.04.2012, 21:52

To bych opravdu chtel, mit kamarady co na vandru trnou strachy nad tim, jestli se jim nahodou nevybije mobilni telefon...

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: Zajímavý výrobek

Autor: pipo Muž

Založeno: 01.05.2012, 14:48

Já bych chtěl chodit na vandry s Loulou..

Odpovědět na příspěvek

Zajímavý výrobek

Autor: pa.vel Muž

Založeno: 27.04.2012, 21:45
Odpovědí: 0

Majkkl moc díky i za všechny čtenáře. To je super daná informace, k takovým by se měli dopracovat i v redakci. Informace kolikrát se dá nabít ten který telefon je informace k ničemu, protože má většina z nás telefon (či proudový spotřebič) jiný a každý si tyto informace již se základním vzděláním pouhým dělením vypočítá sám. Takto zpracovaná informace mě přesvědčuje, že tato "super aku baterie" je praktická, tedy již odzkoušená věcička, kterou si pořídím také. Ještě jednou děkuji.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: