Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Externí blesk Nikon Speedlight SB-910 – nástupce SB-900

1. prosince 2011, 00.00 | Nikon představil nový výkonný a všestranně použitelný externí blesk SB-910 s měřením i-TTL (inteligentní TTL), který má oproti předešlému modelu SB-900 upravené menu a ovládání, vylepšenou tepelnou pojistku a řadu možností využití i v případě bezdrátového ovládání.

 

 

 

Duální displej Fujitsu pro zobrazení 2D a 3D

24. listopadu 2011, 23.00 | Společnost Fujitsu představila první profesionální duální monitor pro zobrazování ve 2D i 3D. Má displej s úhlopříčkou 22 palců (55,88 cm) a pro přechod z 2D na 3D režim a naopak slouží jednoduchý přepínač. Pro sledování obrazu s prostorovým efektem RealD kompatibilním s 3D slouží velmi lehké polarizační brýle, které nevyžadují žádnou baterii.

 

 

 

HAMA: nabíječka NiMH akumulátorů „Delta Plus“

23. listopadu 2011, 00.00 | Nová víceúčelová nabíječka tužkových a mikrotužkových akumulátorů Delta Plus kromě své základní funkce nabíječky AA/AAA akumulátorů z elektrické sítě, nebo pomocí adaptéru i z autobaterie, poslouží i jako USB nabíječka a také jako „zásobárna energie“ – PowerBank. Součástí prodejního balení jsou čtyři kusy AA NiMH akumulátorů s nízkým samovybíjením „R4P – Ready for Power“ s kapacitou 2 100 mAh.

 

 

 

Fotobrašny Dörr Mountain Pro, Smart Bag a Zoom Smart

21. listopadu 2011, 00.00 | Tyto tři řady brašen pro fotografické vybavení najdete v aktuální nabídce ExcelFoto. Jedná se o prakticky a nápaditě řešené brašny, v případě řady Mountain Pro s velmi širokými možnostmi použití nejen díky rozměrům, ale také variabilnímu uzpůsobení, které je umožňuje nosit na zádech jako fotobatohy, anebo u pasu jako brašny typu „ledvinka“.

 

 

 

Vanguard Adaptor, The Heralder a systém ICS

15. listopadu 2011, 12.00 | Představujeme další fotografické brašny, batohy, pouzdra a další produkty, které nám usnadňují transport, přenášení i použití našeho fotografického vybavení, které současně také chrání před případnými nárazy, prachem, vlhkostí, deštěm. Tentokrát jsme se zaměřili na aktuální nabídku značky Vanguard.

 

 

 

Tablet HP Slate 2 s vícedotykovým ovládáním

14. listopadu 2011, 02.00 | Kromě multidotykového ovládání nový tablet Hewlett-Packard nabízí multitasking – možnost spuštění několika aplikací současně a řadu zabudovaných bezpečnostních prvků. Umožňuje velmi pružné použití, a to i pro úpravy fotografií, zejména s využitím programu Photoshop CS5 – třeba pro přípravu fotografií a grafických prvků pro elektronické časopisy nebo pro webové stránky.

 

 

 

Nová řada brašen a pouzder FOMEI Reflex

11. listopadu 2011, 01.00 | Nová řada je pro spotřebitele koncipována a značena přehledně, aby s výběrem vhodného produktu neměli žádnou potíž ani začínající a zcela nezkušení uživatelé foto-video techniky. Obsahuje stylové pouzdro na menší kompakt a různě velké a tvarované brašny na větší kompaktní fotoaparáty nebo i videokamery a také fotobrašnu, do které můžete uložit digitální zrcadlovku a příslušenství.

 

 

 

HAMA čtečka paměťových karet s USB 3.0

10. listopadu 2011, 10.00 | Pokud uvažujete o pořízení nové univerzální čtečky paměťových karet s rozhraním USB 3.0 nebo ji už dokonce sháníte, pak v nabídce HAMA najdete jednu novou a velmi zajímavou. Poprvé jsme ji mohli vidět v expozici HAMA na letošním veletrhu IFA v Berlíně, kde byla také označována jako „čtečka turbo“.

 

 

 

Naneu Adventure K4L a K4F

9. listopadu 2011, 09.00 | Výrobce batohů a brašen Naneu postupně upravuje a rozšiřuje nabídku fotobatohů řady Adventure. V letošním roce kupříkladu přibyly tyto dva modely, vhodné i pro poměrně bohatou fotografickou výbavu, jejímž základem je profesionální zrcadlovka a několik vyměnitelných objektivů.

 

 

 

Vanguard Nivelo 204 a Auctus Plus 323CT

8. listopadu 2011, 09.00 | Pokračujeme v postupném představování nových stativů a hlavic, ministativů, monopodů i speciálních opěrek a držáků, které lze použít pro různé oblasti fotografické tvorby. V podzimní a zimní nabídce na našem trhu nás zaujaly i tyto dva tripody značky Vanguard, jeden lehký, kompaktní a komplexně vybavený, druhý pro náročnější uživatele, kteří si k němu dokoupí stativovou hlavu podle svých potřeb a představ.

 

 

 

Strana výpisu

... 57 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: