Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Tamrac Zuma: nové brašny a batoh

12. března 2012, 00.00 | Tamrac v reakci na rozšiřující se nabídku systémových kompaktních fotoaparátů s výměnnými objektivy nabízí stále více různě koncipovaných brašen a batohů, vhodných právě pro tento druh fotografického vybavení. Nově se jedná o čtyři lehké a prakticky řešené modely v řadě Zuma, nabízené ve dvou atraktivních barevných kombinacích – černé s burguňskou vínovou a černé se šedou.

 

 

 

Tamron SP 24–70 mm 1:2,8 Di VC USD

8. března 2012, 00.00 | Tamron v únoru rozšířil svoji nabídku produktů o tento základní zoom s výbornou světelností, konstantní v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti, s efektivním systémem optické stabilizace, rychlým automatickým ostřením a s kvalitní povrchovou úpravou.

 

 

 

Gitzo Systematic – stativy nejvyšší profiřady

7. března 2012, 00.00 | V únoru byla na trh uvedena inovovaná série nejvyšší řady profesionálních stativů Gitzo. Jedná se o špičkové produkty, při jejichž výrobě jsou použity nejnovější optimalizované technologie a kvalitní materiály. Jsou ideální pro použití s dlouhými objektivy a těžkým fotografickým vybavením. Dostupné jsou modely série 2, 3, 4 a 5.

 

 

 

Lumiquest LQ200 So lite – solární svítilna

1. března 2012, 00.00 | Nová svítilna od firmy Lumiquest, jejímž zdrojem energie je sluneční světlo, rozšířila nabídku Acer Foto, a i když není přímo fotografickým příslušenstvím, je to zajímavý výrobek i pro mnohé fotografy, příznivce outdoorových a adrenalinových aktivit, pro milovníky přírody a cestovatele.

 

 

 

Multimediální tablet Fujitsu Stylistic M532 s operačním systémem Android

28. února 2012, 00.00 | První multimediální tablet společnosti Fujitsu se systémem Android určený pro práci i soukromé použití má být na českém a slovenském trhu k objednání od 1. března 2012 a jeho cena má začínat na 549 eurech. Výrobce svůj nový multimediální tablet představuje jako ideální mobilní zařízení pro profesionály, kteří chtějí spojit práci a zábavu.

 

 

 

iGo – alkalické akumulátory AA/AAA

22. února 2012, 00.00 | Na českém trhu jsou k dostání nové alkalické nabíjecí články. Původní značku Pure Energy zakoupila společnost iGo a nové produkty jsou prodávány pouze pod značkou iGo. Výhodou je, že jeden dobíjecí článek nahradí více než 100 klasických primárních alkalických napájecích článků a také prodloužená doba skladování – až 7 let.

 

 

 

Lowepro Fastpack DV 150/250/350 AW

21. února 2012, 00.00 | Oblíbenou a úspěšnou řadu Lowepro Fastpack rozšířila trojice trojkomorových, prakticky a nápaditě řešených batohů, určených pro transport a ochranu multimediální foto-video výbavy. Zkratka DV v jejich označení znamená digital&video. Batohy se liší rozměry, hmotností a několika drobnostmi.

 

 

 

Ricoh GXR modul A16: standardní zoom a 16Mpx snímač APS-C

20. února 2012, 00.00 | Ricoh začátkem února uvedl na trh další výměnný modul pro svůj kompaktní digitální systém GXR. Modul kombinuje standardní zoom s rozsahem 24–85 mm po přepočtu na 35mm formát, obrazový snímač CMOS formátu APS-C se 16 miliony efektivních bodů a elektronický obvod s procesorem Smooth Imaging Engine IV.

 

 

 

Lensbaby Edge 80 a nové makrokonvertory

16. února 2012, 00.00 | Nabídku Lensbaby dne 14. února rozšířily dva nové produkty, optika „Edge 80“ – 80mm objektiv umožňující výrazné lokální rozostření obrazu nebo realizování efektu miniatury, a sada makrokonvertorů, která je kompatibilní se všemi těly Lensbaby a s veškerou Lensbaby optikou a která ještě více rozšiřuje možnosti stávající sady Lensbaby Macro Kit.

 

 

 

Nissin MF18 – výkonný makroblesk

14. února 2012, 10.00 | Nový makroblesk s bohatým funkčním vybavením pro náročné uživatele má rozšiřitelnou hlavu a adaptéry pro nasazení na makroobjektivy s filtrovým závitem o průměru 49 až 82 mm. Použití tvarovaných výbojek a modelovacího osvětlení LED umožňuje dosáhnout optimálního osvětlení a stabilních výsledků.

 

 

 

Strana výpisu

... 54 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: