Recenze - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - příslušenství

Cesta k makroměřítku s objektivem Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM

6. srpna 2004, 00.00 | Třetí článek o makrofotografii volně navazuje na předchozí dva články o obecných možnostech makrofotografie na DSLR a test dvou vynikajících a specializovaných makroobjektivů Sigma. Tentokrát se na makro podíváme z hlediska praktických potřeb měřítka snímání a článek zakončíme krátkým seznámením s makro objektivem Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM.

 

 

 

Canon EF 75-300mm f/4-5.6 USM IS - praxe s obrazovou stabilizací

2. srpna 2004, 00.00 | Jaké jsme udělali praktické zkušenosti s jedním z dostupnější zoomových teleobjektivů vybavených obrazovou stabilizací? Vyplatí se investovat do této technologie a o kolik více si s ní budete moci dovolit? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v praktickém testu.

 

 

 

Srovnávací test 50 mm objektivů od Canonu

16. července 2004, 00.00 | Podrobili jsme testu dva vynikající a extrémně světelné objektivy Canon s pevným ohniskem a sice EF 50 mm f/1.4 USM a EF 50 mm f/1.8 II, jednak z hlediska jejich kvality ale zejména z hlediska proč do nich investovat a co a jak s nimi fotografovat.

 

 

 

Praktické srovnání makro objektivů Sigma

12. července 2004, 00.00 | V minulém článku na téma makrofotografie u DSLR jsme se zabývali možnostmi jak dosáhnout skutečného makro měřítka 1:1 (tzv. snímání Life Size). Nyní Vám představíme 2 skutečné a vynikající makroobjektivy Sigma s měřítkem snímání 1:1. Který z nich je lepší a kolik stojí takový opravdu vynikající makroobjektiv?

 

 

 

Hama Mobile DataSafe II - vypalování fotografií v praxi

9. července 2004, 00.00 | Pokud nechcete být na svých cestách omezováni v počtu zaznamenaných fotografií, máte tři možnosti. Buď vést sebou notebook nebo klasickou databanku s vestavěným hard diskem a nebo použít cestovní vypalovačku stříbrných disků. Jak v praxi funguje poslední jmenované řešení?

 

 

 

FlashTrax komfortní karavan pro vaše fotografie

16. června 2004, 00.00 | Jsou Vaše fotografické výlety „delší“ než zásoba paměťových karet? Potřebujete šikovného a velkokapacitního pomocníka na skladování vašich obrázků na cestách? Hodil by se komfort prohlížení uložených obrázků? Co takhle mít sebou navíc ještě spoustu své oblíbené muziky? Pak je tu pro Vás FlashTrax.

 

 

 

Udělejte si z LCD monitoru elektronický hledáček

25. května 2004, 00.00 | Máte problémy s čitelností LCD monitoru na svém digitálním fotoaparátu? A to buď na přímém slunci nebo kvůli jeho malým rozměrům? Pak by vás mohl oslovit následující článek, popisují praktická stínítka a lupy pro displeje digitálních fotoaparátů.

 

 

 

Pohled čtenáře: Kruhové světlo Soligor RL-50

29. března 2004, 00.00 | Fotíte často makrosnímky? Pak by vás mohlo zajímat krátké seznámení s kruhovým světlem Soligor RL-50 pro 52 mm systém, o kterém píšeme v následujícím článku.

 

 

 

Studio kdekoliv a kdykoliv

8. listopadu 2002, 00.00 | Společnost Fomei nabízí nový set mobilního fotografického studia primárně určený pro digitální fotografii. Jaké jsou jeho vlastnosti a komu je určen se dozvíte z našeho mini-testu.

 

 

 

Externí akumulátor Herkules

1. března 2002, 00.00 | Jako odpověď na obrovskou žravost (zvláště některých) digitálních fotoaparátů vznikají řešení v podobě externích akumulátorů, jako například PowerBank (recenze na něj byla zveřejněna 26. 2. 2002) nebo Herkules, který jsme testovali ve spolupráci s Rájem foťáků. Oproti PowerBank je tento aku těžší, avšak mnohem výkonnější.

 

 

 

Strana výpisu

14

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: